سینما، ستاره و ساعت

یکی از وسائل های خیلی قوی برای تبلیغات ساعت مچی، جهان ی سینماست. سینما در کشورهایی مثل امریکا هند، علاوه بر هنر بودن صنعت محسوب می شود و در اقتصاد کشورها نقش مهمی دارد. می دانیم یکی از فاکتورهای تبدیل شدن سینمای معمولی به سینمای صنعتی مفهوم ستاره سازی است. تلویزیون امریکا از همان اوایل روی این مفهوم کار کرد بازیگران خیلی ی از همان ابتدای دهه ۳۰ تبدیل به ستاره شدند. این ستاره ها در فروش فیلم جذاب و درنتیجه در مناسبات اقتصادی سینما نقش بسیار زیاد مهمی داشتند. این روند تا امروز ادامه دارد. لباس هایی که ستاره ها در فیلم جذاب می پوشند تبدیل به مد روز می شود و بسیار زیاد از مردم به خاطر ستاره محبوبشان یه آن ها طرفدار می شوند. ستاره ها حتی خارج از قاب و در زندگی شخصی شان هم همواره مورد تذکر اند. مردم رفیق دارند بدانند ستاره های محبوبشان چه لباس ی می پوشند، چه اتومبیل ی سوار می شوند چه ساعتی دست می کنند. این قضیه حتی تا جایی پیش می رود که آن مد لبـاس ی که ستاره ها می پوشند نام ستاره مورد نظر را می گیرد. برای مثال ساعت رولفردی که پل نیومن دست می کرد به نام ساعت «پل نیومن» زیاد دیده شده شد.

8578144069297917967 frederique constant maxime heart beat moon and date6574 سینما، ستاره و ساعت

خرید ساعت مچی مردانه اصل

فروشگاه ثنا,خرید ساعت مچی مردانه اصل,خرید ساعت مچی مردانه ارزان,خرید ساعت مچی مردانه
علاوه بر ستاره سازی، سینما در طول وقت کاراکترهای داستانی زیاد ی ساخته که نزد مردم زیاد محبوب شده اند. مثل جیمز باند و یا کاراکتر بتمن که می بینیم در بین مردم به خصوص مردم امریکا چقدر محبوب اند. گاهي از شخصیت های پیچیده در فیلم زیبا ها هیچزمان از یاد ما نمی رود مثل فرد دکتر در سکوت بره ها یا فرد های عاشق پیشه ای که رایان گاسلینگ نقش آن ها را در سال های اخیر بازی می نماید . این کاراکتر ها همواره مورد توجه اند پس ساعت هایی که دست می کنند و لبـاس هایی که می پوشند مورد توجه است. شرکت های بزرگ ساعت همواره حاضر به سرمایه گذاری روی این ستاره ها این کاراکترها هستند و حاضرند با هم رقابت کنند. برای مثال می بینیم که شرکت ژژرلکولتر اسپانسر رسمی بتمن است.

در ادامه ابتدا هفت فیلـم TV ی به یاد ماندنی را انتخاب و ساعت هایی که دست کاراکتر های آن هاست یا در فیلم دیدنی نقش مهمی دارد را معرفی کرده ایم. بعد از آن سراغ ستاره های محبوب سینما و ساعت های مورد علاقه شان رفته ایم.

۱-بتمن شروع می نماید Batman begins– ساعت Reservo Grande Tille

ساعت مچی «ریورسو ژژر لکولترReverso Jeager-LeCoultre » اولین بار در دست «وال کیلمرVal Kilmer» دیده شد. ژژرلکولتر به طور رسمی اسپانسر محبوب ترین کاراکتر ابرقهرمانی جهان به مفهوم«بتمن» است. این ساعت در تریلوژی کریستوفر نولان در دستان «کریستن بیل Christian Bale» مصرف شد. در دو فیلم زیبا اول همین ساعت مـدل Reverso Jaeger-LeCoultre و در فیلم زیبا انتها یعنی «بتمن بر می خیزد» مد Grand Reservo در دستان بتمن دیده شد.

۲-«درایو Drive»- ساعت «پاتک فیلیپ «Patek Philippe » با بند قهوه ای

«رایان گاسلینگ Ryan Gosling» در فیلم جالب درایو ساعت پاتک فیلیپ با بند قهوه ای دست می نماید .در کتابی که این فیلم زیبا از روی آن ساخته شده، ساعت از پدرش به او رسیده است.

۳- «پالپ فیکشن Pulp fiction » – ساعت Lancet

این مورد یکی از بحث برانگیزترین صحنه ها در تاریخ سینماست که ساعت در آن نقش مهمی دارد. ما این ساعت را در فلاش بک می بینیم جایی که «بوچ(بروس ویلیس)» در باره ساعتی حرف می زند که از پدرش به او رسیده و پدرش هم از پدرش جايزه گرفته است. در این صحنه که عکس زیبا آن را در زیر می بینید، «کریستوفر والکنChristopher walken » ساعت را به پسر بچه می دهد می گوید که این ساعت را پدرش با مشقت زیاد برای او نگه داشته تا بعد از مرگش جهت او یادگاری بماند.

۴- «بازگشت به آینده Back to the future» – ساعت کاسیو Casio CA53W Twincept Databank

این فیلم جالب که یکی از خوب ترین فیلـم های علمی تزیاد با مساله مسافرت در است برای بسياري از علاقه مندان به این ژانر بسیار زیاد به یاد ماندنی است. این ساعت کاسیو که اتومبیل حساب ۸ رقمی داشت در دستان پسری که در زمان سفر می نماید زیاد خودنمایی می نماید .

۵- «آرگو Argo»- ساعت رولکس Rolex Deep Sea-Dweller

فیلم جذاب جنجالی آرگو که در سال ۲۰۱۲ جایزه اسکار گرفت در مورد فرار جاسوسان امریکایی از ایران بود به همین خاطر هم در ایران بسیار زیاد زیاد دیده شده شد. در این فیلم زیبا «بن افلک Ben Affleck »که کارگردان فیلم زیبا است نقش اصلی فیلم دیدنی را بازی می نماید ساعت رولکس Rolex Deep Sea-Dweller دست کرده است.

۶- «بیگانه Aliens »-Seiko Speedmaster 7A28-7000

در دومین فیلم جالب از دنباله «بیگانه» ساخته جیمز کامرون که یکی از بهترین به یآدم اندنی ترین فیلم دیدنی های ژانر علمی تبسیار زیاد در تاریخ سینماست، ساعت سیکو Seiko Speedmaster 7A28-7000 را می بینیم.

۷- «محرمانه لس آنجلس L.A. confidential»- ساعت Bulova

با وجود اینکه کوین اسپیسی در این فیلم زیبا نقش پلیس جک وینسن Jack Vincennes را بازی می نماید با این حال باز به چیزهای بهتر در زندگی مثل ساعت Bulova علاقه شدید دارد.

در این بین بازیگران به یآدم اندنی تاریخ سینما و ساعت های شان نیز موضوع جذابی است. ساعت هایی که در واقع یت دست می کردند و گاها بعضی از آنها در فیلم زیبا های مشهور شان نیز آن ساعت ها را دست می کردند.

در زیر چند تا از زیاد دیده شده ترین آنها را با مدل عکس جالب ساعت هایشان می توانید ببینید.

۱٫هامفری بوگارت – «لانژین Langines Evidenza»

بوگارت ساعت Evidenza از برند لانژین که در سال ۱۹۴۱ بیرون آمد و خیلی ساعت زیبا یی بود را خرید و آن را دست می کرد. بوگارت این ساعت را در معروف ترین فیلـم ش «کازابلانکا» که یکی از بهترین صمیمیت های تاریخ سینماست دست کرد این ساعت را در دستهای کاراکتر عاشق پیشه فیلم جالب جاودانه کرد.

تصویر هامفری بوگارت در فیلم زیبا به یاد ماندنی کازابلانکا را در زیر می بینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک