سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟

سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ چیست؟سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ مرکز تبلیغات کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبی که به وسیله آن می توانید از کاربر ان سایت با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد بکنید .

What Pop up Stand 310x205 سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟
کسب درآمد از پاپ آپ

پاپ آپ,کسب درآمد از پاپ آپ,خرید پاپ آپ

چگونه کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ ( که در پنل کاربر ی ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه ( که آن را قبلاً در حساب فرد ی خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب بکنید .

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر دوباره تکرار ی در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ۲٫۵ تومان به حساب شما منظور می شود.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت به مفهوم۱۰ هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربر ی خود ، پارت در خواست واریز مبلغ درخواستی را از درآمد که می خواهید واریز شود وارد کرده و درخواست را جهت ما ارسال بکنید . بعد از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از بخش درخواست واریز ، وجود دارد

چگونه با ایران پاپ آپ ارتباط بگیرم؟از بخش ارسال پیام به مدیر در حساب فرد ی خود می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ در ارتباط باشید ؛ همچنین اطلاعات ارتباط با مدیریت این سامانه در صفحه اول وب سایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود و … ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به افراد دیگر گرفتن زیرمجموعه به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. ۳ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد و ۵ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه به حساب شما منظور می شود ( این هديه است از طرف سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به شما و هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد هزینه بانک نرخ موجودی ؛ فرق این دو چیست؟هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربر ی پرداخت می شود ولی نرخ بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

حساب فرد ی نمایش دهندگان تبلیغ دهندگان مفرق است؟خیر. با ثبت نام در سایت با حساب کاربر ی می توانید به عنوان تبلیغ دهنده هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی کسب درآمد ایران پاپ آپ کار بکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک