من یک دوبلور برعکس هستم

سلفی دیگر نخ‌نما شده! نوبت به موج ِ ی از “خویش‌نمایی” رسیده به نام دابسمش. (یا دابس‌مَش یا داب‌اسمش یا هرجور دیگری که تلفظش بکنید ). کاری که دابسمش می‌کند، دوبله برعکس زیبا است. به مفهومبه جای آنکه برای عکس ، صدا تولید بکنید ، برای صدا، عکس تولید می‌کنید. ما ترجیح می‌دهیم اسم بازیگری رویش نگذاریم. شعارش هم این است: راه باطعم ‌ای جهت رابطه برقرار کردن.

dubmash 20150417 B52342F74D4640709A752665B9E81E4F 620x350 من یک دوبلور برعکس هستم
دابسمش

داب اسمش,دابسمش,دابسمش ایرانی

تا قبل از سال ۲۰۱۴ این شامورتی‌بازی‌ها به افرادی محدود می‌شد که تا میزانی از صدا و عکس سر در میاوردند. ولی با ورود پروگرام دابسمش، ۵۰ میلیون نفر در ۱۹۲ کشور جهان آن را نصب کردند دوبلور عکس ی شدند. این برنامه برای android و آی‌او‌اس ساخته شده ولی ویندوزفونی‌ها سرشان بی‌کلاه مانده است. این هم لینک دانلود دابسمش.

این دوبلورهای تازه‌کار، ابتدا صوت مناسب برای فیلم زیبا ی انتخاب می‌کنند. ولوم فیلم دیدنی ‌های قدیمی، شخصیت ‌های کلاه‌قرمزی، دیالوگ‌های ماندگار، مصاحبه‌های پخش‌نشده “در استان”، مسابقه ثانیه‌ها، گزارش‌های تاریخی فوتبال، تیتراژ جیمبو، کلیپ‌های صوتی که قبلا با بلوتوث دست به دست می‌شد و… خلاصه هیچ چیزی از زیر دستشان در نمی‌رود. پس نقش‌های این افراد را خودشان شخصاً بازآفرینی می‌کنند. برخي از آنها فضاسازی هم انجام می‌دهند، و بعضی دیگر کلیپشان را در فرمت سلفی ِ قبلِ از خوابِ اینستاگرام تهیه می‌کنند. کلیپ‌های دابسمش ۱۰ ثانیه‌ای هستند و جهت اشتراک روی شبکه‌های اجتماعی ساخته می‌شوند. همچنین کل صداهایی که در دابسمش مصرف می‌شوند را می‌توانید در نرم افزار فرد دی با جستجوی آسان بر حسب «تگ» پیدا بکنید . خودتان می‌توانید صدا اضافه بکنید .

از حق نگذریم، تماشای خیلی ی از این فیلم دیدنی ها لذت‌بخش است و اما لذت شما کاملا بستگی به خلاقیت دوبلور دارد. افرادی مثل رامبد جوان، یک پیچِ باطعم به جریان داده‌اند. چند فیلم جذاب ی ایرانی دابسمش برای تان انتخاب کرده ‌ایم که قصه خوب دستتان بیاید. توضیح بیشتر نمی‌دهیم که بی‌طعم نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک