حواشی شهرزاد سریال شهرزاد

جمشید هاشم پور، پیشکسوت سینما و ترانه علیدوستی، بازیگران داستانی نمایش خانگی «شهرزاد»، برای اولین بار است که در یک سریـال بازی کرده اند.

shahrzad1 حواشی شهرزاد سریال شهرزاد
دانلود شهرزاد

شهاب حسینی بعد از داستانی تلویزیونی «مدار صفر درجه»، پریناز ایزدیار بعد از مجموعه تلویزیونی «زمانه»، مهدی سلطانی بعد از مجموعه «در مسیر زاینده رود»، علی نصیریان بعد از مجموعه تلویزیونی «میوه ممنوعه» و فیلم جالب TV ی «پستچی سه بار در نمی زند»، مصطفی زمانی بعد از فیلم زیبا TV ی «کیفر» محمود پاک نیت بعد از مجموعه های تلویزیونی «شب دهم» «روشن تر از خاموشی» با حسن فتحی در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» همکاری مجدد داشته اند.

ابوالفضل پورعرب بعد از چند سال دوری از بازیگری و مواجهه با بیماری سخت، در مجموعه «شهرزاد» بازی کرده است.

مجموعه «شهرزاد»، ابتدا «روزی روزگاری عاشق» نام داشت.

به گفته محمد هادی رضوی، پیش نویس فاز دوم سریـال «شهرزاد» آماده شده است و چنانچه امکانش فراهم باشد از آذرماه امسال، پیش تولید «شهرزاد ۲» را شروع می کنند.

مجموعه «شهرزاد» در لوکیشن های تاریخی شهر تهران، خانه فرهنگ دکتر معین ، زندان قصر، کلوب ارامنه و شهرک سینمای ی غزالی فیلـم برداری شده است.

محسن چاوشی برای داستانی «شهرزاد» سه قطعه موزیک با تنظیم بهروز صفاریان خوانده است.

شهرک سینمای ی غزالی که بعد از سریـال «هزاردستان» تهم اکنون مرمت نشده بود، بار دیگر بوسیله تیم هنری مجموعه «شهرزاد» مرمت شد.

همه های بازیگران سریـال «شهرزاد» دوخته و طراحی شده است.

علی نصیریان در رابطه با علت اصلی خود در مجموعه «شهرزاد» در گفتگو با خبرنگار فرهنگ وهنر برنا، گفت:

“خوشبختانه نگارش یا نوشتن فیلم زیبا نامه های آثار فتحی به قدری دقیق درست گنجانده و روایت می شود که به راحتی هر بازیگری را برای همکاری با این فیلم جالب ساز راغب می نماید ، ولی موارد دیگری هم در بابا حضـور من در این اثر وجود داشت.”

حسنن فتحی دررابطه با نگارش فیلم زیبا نامه «شهرزاد» گفت:

“حدود دو سال وهله تحقیق و نگارش فیلم دیدنی نامه طول کشید نغمه ثمینی در این ایام همراه همیار ما بود. سرانجام ۶، ۷ ماه پیش توانستیم کار را شروع کنیم.”

سریـال نمایش خانگی «شهرزاد» اولین مجموعه تاریخی است که در چارچوب بخش خصوصی تولید شده است.

ترانه علیدوستی در مورد گیم اش در نقش «شهرزاد» گفت:

“شهرزاد نقشی است که هر بازیگری آرزو دارد بازی‌اش نماید . این نقش فراز فرود بسیار زیاد ی دارد، پیچیده است آن فرد زنی نیست که ما خیلی می‌بینیم.”

امیرحسین فتحی، پسر حسن فتحی در داستانی «شهرزاد» ساخته ی پدرش بازی می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک