فرق انواع درب های ضد سرقت چیست؟

فرق انواع درب های ضد سرقت چیست؟

681884 44CvSxG1 فرق انواع درب های ضد سرقت چیست؟
در ضد سرقت

فرق درب های ضد سرقت عبارتند از:

اولین فرق در چارچوب این دربهای ضد سرقت است به طوری که چارچوب دربهای ضد سرقت چینی به صورت تخت بدون وسائل خور بوده اختلاف کمی بین سطوح بیرونی و لنگه درب وجود دارد.در حالی که این اختلاف در دربهای ضد سرقت ترک بیشتر است چارچوب دربهای ضد سرقت وسائل خور است.

دومین فرق ی که در ظاهر کاملا معین است فرق در لولاهای این درب ها است.لولاهای دربهای ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود ولی لولاهای دربهای ضد سرقت چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت ناست .

فرق سوم را می توان در رویه این دربها دید ، به گونه ای که رویه درب ضد سرقت چین به صورت فلزی (استیل) با رنگ کوره ای الکترواستاتیک است . ولی رویه دربهای ضد سرقت ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود.اما این تصور که دربهای ضد سرقت چینی نسبت به دربهای ضد سرقت ترک دارای کیفیت پایین تری می باشند ممکن است تصوری غلط نادرست باشد ولی با وجود اجناس بی کیفیت چینی در بازار ایران می توان به خریدار درب ضد سرقت حق داد که این تصور را داشته باشد.قیمت درب ضد سرقت چینی نسبت به قیمت درب ضد سرقت ترک پایین تر است وزن این دربهای ضد سرقت چین نیز نسبت به نمونه مشابه ترک خود خیلی سبکتر می باشند به طوری که می توان گفت وزن یک درب ضد سرقت ترک با دو درب ضد سرقت چینی مساوی ی می نماید .در مراحل نصب دربهای ضد سرقت چین آسان تر زود تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک هم بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت بر نخواهد بود. مرغوبترین بهترین دربهای ضد سرقت حتی چنانچه از فولاد نفوذناپذیر بر طبق استانداردهای جهان ی طراحی و ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت فرق ی با یک درب چوبی معمولی ندارد . و مهمترین سری درب ضد سرقت همان قفلهای ضد سرقت آن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک