دکوراسیون ورودی راهروی منزل

mo2438 دکوراسیون ورودی  راهروی منزل

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون ورودی و راهروی منزل ارزش مخصوص ای دارد زیرا اولین نقطه منزل است که میهمانان به خصوص در عید نوروز با آن مواجه میشوند. کمتر از دو هفته دیگر می رسیم به روزهای بهاری شروع دید و بازدیدهای نوروزی. خب مسلما تمام ما در حال آماده شدن برای نوروز و پذیرایی از مهمان های نوروزی هستیم به همین خاطر هم ما تصمیم گرفتیم تا امروز در ادامه مطلب به شما بگوییم چگونه از همان ابتدای ورود مهمان های تان؛ آن ها را غافلگیر بکنید ، می خواهیم امروز بدانیم که ورودی راهرو های خانه را چطور تزیین کنیم تا جهت نوروز آماده باشند. جهت تزیین فضای بیرونی می توانید از گلدان های سفالی زیبا که اکثرا در تمام خانه های ایرانی پیدا می شود مصرف بکنید . این گلدان ها می توانند لعابدار و یا آسان باشند، حتی می توانید جهت محیط بیرونی خانه تان کاسه های سفالی که درونشان پر از آب است سیب سرخ یا یک نارنج داخل آن شناور است هم بهره ببرید استفاده بکنید . این ظرف های آب حسابی حال هوای نوروز به ورودی خانه تان می دهد.

بهتر است ورودی های خانه تان را با مصرف از المان های ایرانی تزیین بکنید . جهت مثال می توانید از فرش های ایرانی که بهترین مورد ها هستند کمک بگیرید. این فرش ها روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، هم باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن زیبا یی این فرش ها غافلگیر شوند جهت دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است اثر بسياري در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

چنانچه هیچ دری بر دیوار انتهای راهرو وجود ندارد دیواری آسان پیش روی شما قرار دارد، آن دیوار را به جلوه ای جذاب تبدیل بکنید . رفیق دارید به سمت چه منظره ای پیش بروید؟ منظره طبیعی زیبا سرسبز؟ یا دشتی خزان زده و رمانتیک؟ با نصب تابلویی هنری زیبا بزرگ یا نصب آیینه ای قدی بزرگ روی دیوار انتهای راهروی هال، دکوراسیون این فضا را دگرگون بکنید .

راهروی خانه خود را به گالری قاب عکس جالب های خانوادگی و به یاد ماندنی تبدیل بکنید . از آنجا که می بایست تا میزان امکان از عکـس های خانوادگی در دکوراسیون یکی از فضاهای عمومی خانه استفاده کرد، راهروها یکی از بهترین فضاها برای این کار است می تواند احساس ی به یاد ماندنی ، گرم خوشایند را در فضا ایجاد نماید که این حس بهتر در فضاهای دیگر خانه هم با فردی که از آن راهرو گذشتن کرده است، همراه خواهد ماند.

فقط پیشنهاد جدی ما به شما این است که هرگز این کار را با قاب های مفرق انجام ندهید برای این کار از قبل پروگرام ریزی بکنید . جهت مثال از عکـس های سیاه سفید یا برای تمام عکـس ها از قاب های مشابه استفاده بکنید تا جلوه ای منسجم و همآهنگ داشته باشد این محیط کوچک را به ریخته شلوغ جلوه ندهد.

کنجی در راهروی خانه شما وجود دارد که بتوان صندلی کوچک، میزی ظریف و چند طبقه دیواری به عنوان کتابخانه قرار داد؟ چنانچه این طور است، فرصت خلق کنجی دنج و خصوصی را جهت خود از دست ندهید.

اگر عرض راهروی خانه ی شما کمی بیشتر است پیشنهاد می کنیم که از میز کنسولی باریک کم عمق در آن استفاده بکنید و روی آن، آیینه شمعدانی قشنگ قرار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک