معایب مصرف از فیلترشکن چیست؟

Hotspot Shield Elite Crack And Keygen معایب مصرف  از فیلترشکن چیست؟

دیدن استفاده از کلمه ی “دانـلود فیلترشکن ” تعجب بر انگیز نیست، زیرا طبق آمارهای ارائه شده توسط محبوب ترین موتور جستجو جهان به مفهومگوگل کلمه ی “دریافت فیلترشکن رایگان ” یکی از پر جستجو ترین کلمه های فارسی در چندین سال اخیر بوده است. همواره مردم کشور ما بحث فیلترینگ را متخص به اینترنت ایران می دانند و آن را هنجاری می دانند که تنها در ایران رواج دارد در هیچ کشور دیگری استفاده نمی شود. جذاب است بدانید کشورهایی مانند: آمریکا، انگلیس، ترکیه، استرالیا، ایتالیا و … از فیلترینگ و محدود کردن دسترس و نگرانی ی کاربر ان به برخي از محتویات مصرف می کنند. سایت ها و خدمات اینترنتی به دلایل مختلف ی مسدود می شود، ولی نبایستی این نکته را فراموش کرد که مردم اکثرا از فیلترشکن جهت دسترس و نگرانی ی به شبکه های اجتماعی به مخصوص محتویات غیر اخلاقی بهره می برند. حال اکثر مردم سعی می کنند قبل از نرخ جهت خرید “فیلترشکن” با جستجوی کلمه “دریافت فیلترشکن رایگان ” به خواسته ی خود برسند، اما این اتفاق کمتر نتیجه می دهد. مطلب اینجا جذاب می شود که مدیران گاهي از سایت ها با سوء استفاده از محبوبیت این کلمه، مطلبی را تهیه می کنند که کاربر با دیدن تیتر وارد مطلب شود و سبب بیشتر شدن بازدید سایت شود. فرد بعد از خسته شدن از جستجوهای بی تاثیر به سراغ سایت های فروش فیلترشکن می رود و برخي جهت ماه نرخ ۳ تا ۱۰ هزار تومانی پرداخت می نماید . حال فرد با تلاش های فراوان و هزینه ی مبلغی توانست به محتویات فیلتر شده دسترس و نگرانی ی پیدا نماید ، ولی در این گزارش قصد نقد مشکلات معضلات استفاده از فیلترشکن را داریم. با تحقيق این گزارش ممکن است قانع شوید که دیگر از فیلترشکن مصرف نکنید.

فیلترشکن های
در چند سال اخیر شبکه ها و سازمان های ضد انقلاب خارج از کشور اقدام به تولید نرم افزار هایی برای دور زدن فیلترینگ کرده اند، که مشهور ترین آن ها سایفون ۳ که محصول رادیو فردا است، این شبکه ها هدف خود را از تولید چنین برنامه هایی فقط بهره مندی آسان و رایگان به وبسایت های خود می دانند، اما بایستی این نکته را بدانید که این برنامه ها می توانند بزرگ ترین تهدید برای حریم خصوصی شما باشند، زیرا اکثر این پروگرام ها به جاسوسی و سرقت اطلاعات کاربر ان می پردازند ارائه فیلترشکن تنها می تواند مورد ای محبوب جهت استفاده از آن ها باشد.
حدود ۳۰ درصد از افراد نیز برای خرید فیلترشکن به سایت های فعال در این زمینه را انتخاب می کنند، می بایست بدانید که فیلترشکن ها با تغییر آی پی آدرس اینترنت انتقال آی پی آدرس به سرورهای کشورهای خارجی دساسترس ی به وب سایت فیلتر شده را فراهم می کنند، ممکن است در خرید فیلترشکن به خود بگویید که سه هزار تومان پولی نیست! ولی با تحقیقی که انجام شده بهتر است بدانید که برخي سودجویان با خرید سرورهای مجازی خارج از کشور و با نرخ های محدود مالک درآمدهای میلیونی می شوند، جهت مثال طبق گفته ی یکی از فروشندگان فیلترشکن با فروش ماهیانه ۱۰۰۰ فیلترشکن درآمد تقریبی ۵ تا ۷ میلیون تومانی را کسب می نماید در عوض هزینه او جهت ارائه فیلترشکن ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان است و این افراد بدون کار خاص و فقط با بازاریابی مالک درآمد چشـم گیر می شوند. ممکن است دلیل ی که ما بیشتر به دنبال دور زدن فیلترینگ هستیم، حساس شدن به کلمه ی دساسترس ی به این وب سایت امکان ندارد باشد، مطمئن باشید که ستاد فیلترینگ بدون دلیل هیچ سایتی را فیلتر نمی نماید ، بلکه دلایلی مثل مستهجن بودن، مخالفت با اعتقادات دینی، دزدی اطلاعات … سبب فیلترینگ هستند ، پس باید با احترام به هنجارهای تعیین شده از پولشویی و سرقت اطلاعات شخصی پیشگیری کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک