سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت کمپ:

%D8%B3%D9%BE%D8%AA%DB%8C%DA%A9 %D8%AA%D8%A7%D9%86%DA%A9 %D9%BE%D9%84%DB%8C %D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%861 سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت کمپ:

چربی گیر

سپتیک تانک (septic tank) از عمده روشهای تصفیه و گاها اولین وهله در تصفیه خانه های بزرگ بخصوص صنعتی است .یکی از مهمترین دلایل مصرف از مخزن سپتیک تانک(septic tank) در تصفیه خانه های بزرگ ، ایجاد ماند حالت سکون به فاضلاب است.
سپتیک تانک (septic tank) با ایجاد محیط ی کارا در ابتدای خط مراحل تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه علاوه بر ایجاد سکون و تبدیل جریان تند به جریان آرام میتواند با مراقبت مواد فاضلابی نقش بسزایی در تزود تصفیه فاضلاب داشته باشد.
سپتیک تانک (septic tank) شرکـت کمپ در انواع مختلف در اول فرایند تصفیه فاضلاب با ایجاد یک فرآیند بی هوازی فرآیند تجزیه فاضلاب را شروع کرده پس در ادامه با یک فرآیند هوازی فاضلاب را تصفیه مینماید با این فرق که حضـور سپتیک (septic tank) در اول مسیر روند فرآیند در قسمت هوازی را تزود می بخشد.
سپتیک (septic tank) از مهم ترین تاثیر گذار ترین واحد های تصفیه و یا به جمله دقیقتر پیش تصفیه انواع فاضلاب خانگی، بهداشتی صنعتی سپتیک تانک است .
ساختمان عمده سپتیک (septic tank) از یک انباره (مخزن ذخیره) تشکیل شده است که عمل تصفیه در این بخش صورت میگیرد.همين طور این مخزن یک ورودی به داخل سپتیک (septic tank) و یک خروجی بسمت شبکه فاضلاب است . مکانیسم سپتیک (septic tank) بگونه ایست ورود فاضلاب بداخل انباره از سرعت آن کاسته شده در نتیجه لجن ها مواد معلق ته نشین میشوند توسط باکتری های بی هوازی و هاضم لجن تجزیه در نتیجه تبدیل به مایع گاز می شود و در نهایت از مخزن خارج میگردد.
سپتیک (septik tank) در فرایند تجزیه فاضلاب به صورت مخزن متعادل ساز عمل کرده که علاوه بر پیشگیری از جریان توربلات و تبدیل این جریان به جریان آرام لامینار باعث تغییر رنگ فاضلاب میگردد.رنگ لجن حاصل از انباره سپتیک تانک سیاه است .به جهت گازهایی مانند سولفید هیدروژن بویی تولید می شود که با طراحی متخصصین شرکت کمپ تعبیه ونت خروجی به سایز استاندارد ۴ اینچ این بو از محیط خارج گردیده حتی در صورت باز نمودن درب مخزن بویی خیلی شدیدی احساس نمیگردد و با گذشت زمان و کهنه شده لجن داخل سپتیک تانک این بو به کمترین میزان خود میرسد.
در محل ها و پروژه های دفع فاضلاب که در آنها،موارد جذب فاضلاب در داخل چاه جذبی یا صرف نرخ کمتر، شاخص ها پارامترهای اصلی در انتخاب نوع سیسـتم تصفیه فاضلاب است ، استفاده از سپتیک به ویژه سپتیک پلی اتیلن از اولویت های هر مشاور و کارشناس طراحی است .
از عمده ویژگی ها ی سپتیک تانک پلی اتیلن نسبت بهبقیه انواع سپتیک تانک حمل ، جابجایی ، نصب راه اندازی آسان و نرخ کم آن است .همين طور بخاطر امکان تهیه یکتکه این محصول در ظرفیت های بالای ۱۰۰۰۰لیتر قابلیت جایگذاری دفن بالایی را دارا است .همين طور مخازن سپتیک تانک پلی اتیلنی پایداری بالایی در مساوی خوردگی حاصل از فاضلاب را دارا است .این نوع از سپتیک تانک ها قابل دفن بصورت افقی است همين طور میتواند بار ترافیکی را متحمل شود.

سپتیک تانک (septic tank)

شرکت کمپ اولین تولید کننده سپتیک تانک‌ پلی‌اتیلن را در ظرفیت‌ها و اندازه های ۲ الی ۱۰۰ مترمکعب به شکل استوانه افقی عمودی طراحی و تولید کرده و به کلیه پروژه های داخلی خارجی حمل اجرا می نماید.
شرکـت کمپ توانایی تهیه این سپتیک ها با گرید PE80 PE100 طبق سفارش کارفرمای محترم را دارد ولی ب پایداری بالای سپتیک های PE100 کاهش وزن و نتیجتا كم شدن نرخ تمام شده این نوع را توصیه می نماید که بدون نیاز به دیواره سقف محافظ قابلیت دفن تحمل بار را دارد.
مهمترین ویژگی ها ی سپتیک تانک پلی اتیلن شرکـت کمپ عبارتند از:
– ایزولاسیون کامل بدون بو
– مقرون به صرفه ترین روش پکیج تصفیه فاضلاب
– استحکام بسیار زیاد بالای جداره و امکان مدفون کردن آنها
– پایداری بسیار زیاد بالا در مقابل خوردگی و مواد شیمیایی
– حمل نصب آسان
– قابلیت جابجایی محل استقرار
– قابلیت تهیه در ابعاد احجام مختلف
– دارا بودن پوشش ضد اشعه ماورا بنفش Anti UV
– عمر زیاد
– عدم نیاز به عایقکاری تعمیر

افزودنی های سپتیک تانک:
در سال های اخیر محصولات مختلف ی با عناوینی همچون ارتقا بازدهی های عدم تخلیه مخزن سپتیک تانک، افزایش طول عمر سپتیک تانک رفع ایرادات سپتیک تانک بنام افزودنی های سپتیک تانک در بازار عرضه میگردد. گروه صنعتی مهندسی کمپ هرگونه استفاده از اینگونه مواد و افزودنی ها را توصیه نمی نماید .

موارد متداول پیرامون سپتیک تانک(FAQs about septic tank):
سیستم سپتیک (تانک )چیست؟
-این سیستم سیـستم خیلی کارا، مستقل، قابل دفن زیاد تاثیر گذار در سیـستم تصفیه فاضلاب است .ب اینکه سیستم قابلیت اجرا در محل(درجا) را دارا است ، نسبت به سیستم های تصفیه خانه مرکزی خیلی مقرون به صرفه و اقتصادی تر است .
چه موادی نبایستی وارد سیسـتم سپتیک تانک شود؟
– میباست از ورود موادی که سبب گرفتگی جریان فاضلاب در داخل سیسـتم می شود پیشگیری کرد. از عبارت این مواد: روغن ها چربی ها، الیاف کاغذ، پوشک نوار بهداشتی و …میباشند. همين طور از ورود موادی همچون حلال ها، اسید ها، رنگ های شیمیایی، سموم کشاورزی … می بایست پیشگیری شود
زمان تخلیه هر چند زمان یکبار است ؟
– زمان تخلیه سپتیک تانک به عواملی همچون ظرفیت، اندازه مصرف مکان مصرف از سپتیک تانک بستگی دارد. ولی در کل بعد از گذشت حدود ۲ تا ۵سال میبایست مواد جامد سپتیک توسط پمپ های لجن کش تخلیه گردد.
در چه محل هایی استفاده از سیـستم الزامی است ؟
– در محل ها و پروژه هایی که بدلیل بالا بودن سطح آب های زیر زمینی امکان حفر چاه جذبی وجود ندارد همچنین در محل هایی که سازمان ها ارگان های محیط زیستی محدودیت هایی برای دفع فاضلاب به اجرا در آورده است، مصرف از سیستم سپتیک تانک الزامی است .

بمنظور اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص:
شیوه طراحی محاسبه سپتیک تانک،
ساختمان ،
انتخاب محل و نکاتی که در ساختن سپتیک تانک باید رعایت گردد،
طول انباره و عمق اثر گذار ،
درجه آلودگی فاضلاب خروجی از،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک