مدیران کانال های تلگرام این نکات را بخوانند

کانال تلگرام چیست: کانال تلگرام در واقع فضای ی ایست به صورت بسته که تنها مالک کانال و یا دیگر مدیرانی که اقدام به تولید و ساخت آن کرده اند و مالکیت حقیقی و حقوقی آن را به عهده دارند می توانند كار به درج مطلب در آن کنند و افرادی که در این کانال ها عضو هستند تنها قادر به دیدن و به اشتراک گذاری مطالب خواهند بود. در حال حاضر شرکت تلگرام هیچ محدودیتی برای ایجاد کانال جهت اشخاص و هم چنین عضو بودن افراد در کانال ها در نظر نگرفته است یکی از خصوصیت مثبت کانال ها برخلاف گروه های تلگرام ظرفیت بی نهایت عضو در کانال ها است .
1437725815 telegram windows phone مدیران کانال های تلگرام این نکات را بخوانند
حذف اکانت تلگرام

تلگرام فارسی,دانلود تلگرام,حذف اکانت تلگرام

اینکه چگونه کانال ایجاد کنیم و یا چگونه در کانال های تلگرام عضو شویم رو خودتون میتونید با یه سرچ آسان در گـوگل پیدا بکنید که سایت های خیلی ی مطالب آموزش یشون رو قرار دادند. ولی در این مطلب سعی بر این شده نکاتی که مدیران کانال ها و همين طور افراد عضو شده در کانال ها بایستی رعایت کنند به اونها توجه کنند رو مد نظر قرار بدیم.

مدیران کانال ها بخونند:

تیتر و یا همان نام کانال زیاد خیلی با اهمیت است . گزینش نام کانال مناسب و جالب می تواند به جذب مخاطب شما کمک بسياري نماید . ولی هرگز این رو فراموش نکنید که گزینش نام های فریبنده که با موضوع کانال شما غیر مرتبط و یا زیاد مرتبط نیست باعث افت محبوبیت و همين طور از دست دادن عضو بشه
سعی بکنید به دنبال جامعه ی هدف مورد نظر باشید. به طور مثال اگه کانال شما در مورد فوتباله همیشه تلاش بکنید که اعضایی که جذب میکنید از افرادی باشند که از علاقه مندان به حوزه ی فوتبال یا پیرامونش باشد. افرادی که هیچ علاقه ای به فوتبال ندارند اگرهم عضو کانال شما بشوند دیر یا زود کانال شمارو ترک میکنند.
تبادل بکنید . تیادل کردن به معنای انتقال عضو کانال ها به کانال های دیگر است. به این مفهوم که شما لینک کانالتون رو در کانال شخص دیگری با همموزیک ی های ضروری انجام شده قرار میدید. هم اکنون اعضای کانال مهمان با لینک و یا متنی که شما در کانالش قرار داده اید وارد کانال شما می شوند اعضای کانال شماهم با لینکی که از طرف کانال میزبانتون در کانال خودتون قرار داده اید وارد کانال اون فرد میشوند.
همیشه با کانال هایی که عضوهای زیاد هستند تبادل بکنید . تبادل با کانال های پایین تر از شما باعث می شود نتوانید اعضای بسیار زیاد ی رو جذب بکنید در واقع تبادل تاثیر گذار ی رو به بدست نیارید
یکی از اثر گذار ترین راه های تبادل، تب زدن با کانال های معرفی کانال های تلگرام است. این کانال ها که اعضای بسياري دارند در واقع کارشون این هست که لینک کانال شمارو به هزاران هزار نفر معرفی میکنند که اثر زیاد ی در جذب عضو برای کانال شما دارد. درپایین لینک سه تا از این نوع کانال هارو براتون قرار میدم که قبلا کاملا آزمایش شده اند.
https://telegram.me/banklink *** https://telegram.me/allChannels *** https://telegram.me/TuranianChannels
از تبادل با کانال های که رقیب شما هستند هم سو با اهداف شما حرکت میکنند داری بکنید . هرچند که بتونید اعضای بسياري هم از این تبادل به دست بیارید ولی این رو فراموش نکنید شما به بالارفتن کانال رقیبتون نیز کمک کرده اید
از تبادل با کانال های ضد اخلاقی مخرب پرهیز بکنید چرا که در کانال شما هستند افرادی که از این موضواعت بیزارن تبادل زدن با چنین کانال های سبب ریزش عضو شما می شود.
تبادل امروزه به دو صورت زمانی بازدیدی صورت می گیرد. در تبادل زمانی بین دو آدم ین کانال همآهنگ می شود که در مدت وقت خاصی تبلیغ لینک هر کانال در کانال ها باقی بمونه. سعی بکنید در این نوع از تبادل به مفهوم تبادل زمانی با کانال مورد توافقتون توافقی داشته باشید مبنی بر اینکه به طور مثال تا نیم ساعت بعد از درج لینک هیچ مطلبی ارسال نشه. این باعث میشه که لینک شما بیشتر بیشتر دیده بشه براي چه که هرچه در کانال میزبان شما پست گزاشته بشه لینک کانال شما کمتر دیده میشه. در تبادل های بازدیدی هم روش به این صورت است که شما با کانال مخاطبتون توافق میکنید که زمانی که لینک شما در هر دو کانال به مفهوم کانال خودتون و کانال مخاطبتون به طور مثال ۱۰۰۰ بازدید داشت لینک کانال ها پاک بشه. در این نوع تبادل همـواره سعی بکنید که بر اساس اعتماد اطمینان رفتار بکنید یعنی اینکه بنا رو بر درستکاری طرفین قرار بدید، جهت چه که دیده شده در این نوع توافق یکی از طرفین یا هر دو طرف لینک کانال رو وقتی که به میزان نصاب بازدید نرسیده پاک کرده اند. اما نوع تبادل داریم به اسم تبادل گروهی که چندین آدم ین لینک و متن کانالهاشون رو در قالب نوشته ای در کانال های همدیگه قرار میدن که این نوع تبادل بیشتر در کانال هایی که اعضای بالا دارند تاثیر زیاد زیادتری دارد
از گزاشتن پست به صورت پی در پی و سرسام آور خود داری بکنید . هستند افرادی که تند تند در کانالشون پست میزارن. هرگز فراموش نکنید که بسیار زیاد از افراد الان به وسیله ی اینترنت سیمکارت های تلفن های همراهشون آنلاین می باشند و برای لود کردن صفحات کانال های تلگرام به اضافه محدودیت اندازه محدودیت سرعت هم دارند که این باعث می شود زیاد زود کانال شمارو ترک کنند. سعی بکنید پست هاتون به صورت بازه های زمانی مناسب و با فاصله باشد چرا که همچنین اینکه باعث می شود مخاطبانتان اذیت نگردند باعث می شود هر مطلب بیشتر دیده شود.
برای کانال هاتون تبلیغات بگیرید و درآمد کسب بکنید . بله شما چنانچه چنانچه کانال مناسب و با اعضای بالا دارید میتونید با گرفتن تبلیغات برای خودتون درامدی کسب بکنید . متاسفانه هیچ تعرفه ی یافرادی برای هر کانال با تعداد اعضای مختلف وجود ندارد هر آدم ینی الان دارد ساز خودش را میزند هرکس یه نرخی را طلب می نماید . اما شما همیشه سعی بکنید منصفانه با مشتری های تبلیغاتی برخورد بکنید تا بتونید مشتری ثابت یا حتی بشه گفت درآمد ثابت از طریق کانالتون بدست بیارید. در حال حاضر مدیریت محترم کانال قصر دانـلود با آی دی [email protected] میتواند با کانال های که دارای اعضای بالا است همکاری تبلیغاتی داشته باشد.
چنانچه شما دو یا چند کانال هستید و نمیرسید که تمام ی اونها رو به صورت منظم دقیق رسیدگی بکنید سعی بکنید آدم ین جهت کانال هاتون جذب بکنید . میتونید به چند صورت آدم ین جذب بکنید . اینکه به آدم یناتون در قبال سرویس دهی دستمزد بدید. یا اینکه میتونید به اونها اجازه بدید که در کانالتون به خاطر زحمتی که میکشند تبلیغات کنند.
سعی بکنید در انتهای هر پست به خصوص پست های اختصاصی کانالتون لینک کانالتون رو قرار بدید به این صورت: (روش تولید و ساخت استیکر در تلگرام https://telegram.me/castledl ) جهت چه که این کار باعث می شود مطالبی که از کانال شما بوسیله افراد دیگر به اشتراک گزاشته میشه بازخورد بهتری داشته باشه و افراد بسياري از طریق این حرکت وارد کانال شما برای دریافت مطالب بیشتری بشن.
از عکسهایی که در کانال هاتون مصرف میکنید به خصوص تصاویر اختصاصی و منحصر به فرد سعی بکنید واتر مارک شده باشند. یعنی به صورتی اونهارو قرار بدید که لینک یا میزان اقل اسم کانالتون روی تصاویر درج شده باشد. این کار هم به بازخورد مطالب اشتراک گذاشته شده ی کانال شما یاری بسياري خواهد کرد

مدیران محترم کانال ها این نکته توجه کنند

با توجه به اینکه حساسیت رو کانال های تلگرام به خصوص در این مدت کوتاه زیاد بسیار زیاد خیلی شده است. از آنجائیکه این کانال ها تنها تنها به یک شماره تلفن همراه و یک آی پی دیوایس اینترنت وصل است زیاد زود می شود هویت معین ات مالک کانال رو به دست آورد. پس همـواره مواظب مطالبی که در کانال هاتون منتشر می شود باشید. از قرار دادن مطالب مستهجن، غیر اخلاقی و بالاخص سیاسی مغایر با نظام جمهوری اسلامی ایران شدیداً پرهیز بکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک