روش آپلود فایـل در آپلودر

آپلود فایل چیست ؟
cloud روش  آپلود فایـل در آپلودر
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

ابه احتمال زیاد لا تا حالا کلمه دانلود را شنیده اید و از آن نیز زیاد استفاده می بکنید , دانـلود فایل یعنی دریافت یک فایل از اینترنت و آپلود فایـل به مفهوم قرار دادن فایـل در اینترنت. چنانچه اینترنت را به صورت یک ابر در نظر بگیریم همان گونه که در شکل می بینیم دریافت فایل (شبیه باران) رو به پایین صورت می گیرد(Download) و قرار دادن فایل روبه بالا (Upload) صورت می گیرد به جمله دیگر ی یک فایـل را در اینترنت ذخیره می کنیم یعنی آنرا آپلود کرده ایم.
براي چه یک فایـل باید آپلود شود ؟

آپلود فایل استفاده های گوناگونی دارد , به عنوان مثال فایـل هایی را که روزانه ه افراد دانلود می کنند از ابتدا روی اینترنت قرار نداشته افراد دیگری قبلا آنها را روی فضای ی در اینترنت ذخیره کرده اند (آپلود کرده اند). یا عکس زیبا هایی که در وب سایت ها می بینید ابتدا آپلود شده پس روی وب سایت های اینترنتی قرار می گیرند. به عنوان مثالی دیگر شما قصد دارید موزیک یا عکس زیبا را با دوست ها به اشتراک گذاشته تا آنها از عکس جالب یا موزیک شما استفاده کنند پس شما ابتدا می بایست آن عکس جالب یا هر فایـل دیگری را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید در محیط ی در اینترنت آپلود بکنید پس لینکی را (در ادامه روش تصویر ی قرار داده شده است) دریافت می بکنید و آن را در اختیار دیگران قرار می دهید تا آن را دانـلود از آن مصرف کنند.

مراحل لازم برای آپلود فایل

وبسایت http://upir.ir/قابلیت پشتیبانی از همه فایلها با انواع پسوندها را دارا است . به این مفهوم که شما هرگونه فایـل را توسط سایت ما می توانید بدون هیچ محدودیتی آپلود بکنید .نمایی از صفحه اصلی وبسایت آپلودر

شما می بایست در این صفحه جهت آپلود فایـل مورد نظر خود بر روی کادر معین شده که جمله “برای آپلود اینجا را کلیک بکنید ” قرار دارد کلیک بکنید .
انتخاب فایل

همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می بکنید با کلیک بر روی کادر پنجره ای جهت انتخاب فایل باز شده , بعد از انتخاب فایل زدن کلید Open فایل شما جهت آپلود گزینش می شود , همين طور می توانید با کلیک دوباره بر روی کادر گفته شده فایـل دیگری را نیز جهت آپلود انتخاب بکنید .
گزینش فایل با کلیک کردن روی کادر

روش دیگری که برای انتخاب فایـل ها وجود دارد شبیه عکس زیر این است که بدون کلیک بر روی کادر گفته شده شما پوشه مورد نظر را در رایانه باز بکنید و فایلی را که می خواهید آپلود بکنید بر روی کادر کشیده رها بکنید همین روال را جهت فایلهای دیگر دوباره تکرار بکنید .
کشیدن فایل و رها کردن آن روی کادر
آپلود فایل

با انتخاب هر فایل همان گونه که در وهله ی قبل گفته شد , عملیات آپلود بطور اتوماتیک شروع می شود که می توانید همموزیک تصویر زیر با زدن کلید x در سمت چپ فایـل در حال آپلود , آپلود آن فایل را متوقف بکنید .
درحال آپلود اتمام آپلود
دریافت لینک ها

بعد از اینکه فایل شما شبیه تصویر بالا به طور کامل آپلود شد, در زیر هر فایـل بخش ی نمایش داده می شود که حاوی “لینک دانلود ” که در این بخش آدرسی قرار گرفته که همان آدرس فایـل شما روی اینترنت است و شما می توانید این آدرس را به هر فردی که قصد دارید فایل شما را دریافت نماید بدهید . در بخش “تگ html برای سایت یا وبلاگ” تگی جهت قرار دادن فایل در وب سایت یا بلاگ ها است . اگر در این صفحه روی نام فایل خود که به رنگ آبی است کلیک بکنید به صفحه دانلود فایل ارجاع داده خواهید شد و با فشردن کلید سبز رنگ “کپی کن” زیر هر فایل می توانید لینک مربوط به آن بخش را کپی بکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک