تعمیر دستگاه کپی

کارشناسان و متخصصان مرمت دستگاه کپی ، کپی رنگی میتوانند دستگاه های فتوکپی شما را چه به صورت آنالوگ و چه به صورت دیجیتال است مرمت نمایند
اما فرق دستگاه دیجیتال آنالوگ در چیست ؟
copier sharp 300x300 تعمیر دستگاه کپی
نمایندگی شارپ در ایران

نمایندگی شارپ,نمایندگی شارپ در ایران,نمایندگی sharp

دستگاه کپی آنالوگ که نسل قدیمی تر نسبت به دیجیتال است هیچ گونه ویرایش روی عکس زیبا اعمال نمی شد ، دقیقا خود عکس جالب را بر روی کاغذ چاپ می گردید عکس به صورت مستقیم و بدون دخالت یه ویرایشگر یا پروگرام ی چاپ می شد ولی دستگاه دیجیتال با قابلیت بالا ابتدا وقتی عکس زیبا را اسکن کرد به ۰ ۱ تبدیل می نماید و آن را به بخش های مختلف ی منتقل می نماید تا بتواند آن را ذخیره نماید و پس امکان ویرایش اعم از تکرار عکس یا دوباره تکرار قسمت ی از عکس ، برش قسمت ی از عکس ، عوض کردن رنگ های قالب صفحه را دارا است .

دستگاه کپی دیجیتال با درا بودن لیزی با آیینه که عکـس اسکن شده را مجازی سازی می نماید آن را که به صورت صفر و یک در آمده را به قطعه قطعه و یا خطی به بر روی کاغذ چاپ می نماید .

از قالبیت های دیگر دستگاه های دیجیتال این است که دارای حافظه هستند این حافظه این ویژگی که یکبار سندی اسکن شود پس برای مدتی این سند اسکن شده در حافظه بماند تا زمانی که به آن احتیاج شود از آن مصرف نماید و دیگر نیاز به اسکن آن صفحه نیست .

این قالبیت به کم مصرف بودن آن کمک می نماید برای مثال جهت کپی گرفتن از ۱۰۰تا برگه دیگر نیاز به اسکن ۱۰۰بار نیست و یک باراسکن کرده انرا ۱۰۰بار چاپ نماید پس جهت مرمت دستگاه کپی کمتر نرخ پرداخت می شود وطول عمر زیادتری دارا می شود . نحوه کار در دستگاه های رنگی به همین گونه است با این فرق که در گام اول بعد از اسکن تصویر به ۴ رنگ ابی، قرمز سیاه و زرد تقسیم شده و تونر که این رنگ ها را بروی کاغذ چاپ می نماید، روی غلطک ها جهت پیشگیری از چسبندگی غلطک هایی که رنگ را به کاغذ منتقل مینماید لایه روغن ویژه قرارگرفته است این کار به بازبینی عملکرد بازبینی چاپ نیز یاری می نماید .

دستگاه های کپی تنوع خیلی بسياري دارند و هر کدام دارای عملکردی مختلف خصوصیات ی ویِژگزینشه خود است امروزه دستگاه های کپی در هر اداره مجموعه ها سازمان ها یافت می شوند و نیاز روز افزونی به آن است به طوری که نبود این دستگاه سبب نقص زیاد در عملیات ادارات می شود باتوجه به این مساله تقاضا جهت مرمت دستگاه کپی هم بسیار زیاد خیلی است .

دستگاه کپی نوعی دستگاه پرینتر هم است که می تواند اسکن انجام داده پرینت بگیرد به رایانه هم وصل می شود .
امروزه ادارات بسیار زیاد ی نیاز به خرید دستگاه کپی پیدا می کنند برای همین مساله ما نکاتی در این مطلب قرار داده ایم که در خرید دستگاه کپی باید به آن توجه نمایید تا بتوانید به نحو مطلوب نسبت به مرمت دستگاه کپی كار نمایید :

۱) اولین نکته ایی که باید توجه نمایند این است مواد مصرفی و لوازم یدکی آن قیمت کلانی نداشته باشد تا در وقت خرابی و یا مصرف شدن مواد مصرفی آن تعرفه بسیار زیاد ی پرداخت نمایند برای روشن شدن بیشتر می بایست گفت که چنانچه هر دستگاه کپی با کار کردن موادی را مصرف می نمایند مانند تونر و دولوپر حال چنانچه این مواد تمام شده دوباره خریداری شوند چنانچه این مواد از جنسی باشند که زیاد گـران هستند هزینه بسياري را هر چند یک بار به همراه دارد .

۲) دستگاه های کپی بعد از روشن شدن می بایست داغ شوند زمانی را صرف گرم شدن می نمایند باید دقت بکنید که این زمان زیاد نباشد که اما دستگاه های موجود در بازار زیر ۱۰ثانیه هستند اما در زمان مرمت دستگاه کپی نیز به آن تذکر می شود .

۳) هر دستگاه کپی با سرعتی برگه ها را چاپ می نماید که این سرعت بر حسب دقیقه حساب می شود بروی هر دستگاه قرار دارد یا می توانید از فروشنده به پرسید هر چه قدر این عدد بالا تر باشد سرعت چاپ در دقیقه بیشتر است عملکرد خوب این دستگاه را نمایش می دهد .

۴) یکی از نکات حیاتی که بایستی در خرید به آن توجه نمایید این است که اسکنر های دستگاه کپی چگونه کار می کنند هر چقدر این اسکنر ها قوی تر باشند عکس خوبتر ی در چاپ کپی ملاحظه می نمایید اما سرعت اسکن نیز با اهمیت زیاد است که سرعت اسکنر ها در کاتالوگ هر دستگاه نوشته می شود .

اگر دستگاه شما دستگاهي باشد که دارای نوردهی دیجیتال باشد می تواند نور کنتراست اسکنر را به صورت اتوماتیک در با کیفیت ترین وضع قرار دهد .

۵) نکته آخری که باید به آن تذکر نمایید این است که شما به اندازه قدرت مالی بودجه خود خرید نمایید اگر در ابتدا خرید زیاد گرانی انجام دهید و نتوانید دوباره جهت مرمت دستگاه کپی خود تعرفه بکنید خرید نادرستی را انجام داده اید .

اما مرمت دستگاه کپی بوسیله کپی رنگی با ارزان ترین قیمت بالاترین کیفیت و پشتیانی انجام می شود .

حرفه متخصصین کپی رنگی در زمینه مرمت دستگاه کپی معرف حضـور همگان است . به هر حال از مهمترین خدماتی که وبسایت کپی رنگی ارائه می دهد می توان به مرمت دستگاه کپی در مـدل ها و کارایی های مختلف اشاره کرد .
مرمت دستگاه کپی شارپ رنگی
مرمت دستگاه های کپی کونیکا
مرمت دستگاه کپی توشیبا
مرمت دستگاه کپی ریسوگراف
مرمت دستگاه کپی شارپ سیاه سفید
مرمت دستگاه های کپی کانن
مرمت دستگاه کپی ریکو
مرمت دستگاه کپی شارپ استوک
مرمت دستگاه کپی آنالوگ
مرمت دستگاه کپی دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک