برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300
hp%201300.2jpg e587bc6889fd6f7d9dd90e2fbed456b4 برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی
نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران

ویژگی ها پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

سرعت بالا، قابلیت گسترش، سازگار با اکثر سیستم علت ها
معایب پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

کیفیت ضعیف پرینت اسناد گرافیکی، کیفیت مبوسیله پرینت اسناد متنی

پرینتر اچ پی Hp 1300 امکانات عمده ای دارد که اهمیت گفتن دارد. این پرینتر با هدف جایگزینی با یکی از پرینتر های تک رنگ خانگی یعنی Hp 1200 لیزری طراحی شده است. از نظر ظاهر هر دو پرینتر تقریباٌ یکسان هستند ولی سری امکانات ی در ۱۳۰۰ عرضه شده است که در ۱۲۰۰ وجود ندارد اعم از قابلیت پرینت تحت شبکه حافظه اصلی بیشتر ولی با این وجود کیفیت فوق العاده ی پرینت در ۱۲۰۰ قربانی کیفیت ضعیف ۱۳۰۰ شده است.

نصب و راه اندازی ۱۳۰۰ به راحتی صورت میگیرد. جعبه محتویات پرینتر حاوی تقریباٌ همه تجهیزات مورد نیاز است یک کارتریج تونر، یک کابل برق، روش نصب پرینتر نصب CD متأسفانه امروزه کمپانی اچ پی مشابه با بسياري از کمپانی های سازنده ی پرینتر کابل های USB موازی را با کالاها عرضه نمی نماید . آموزش نصب پرینتر حاوی مراحل گام به گامی بوده که با دنبال کردن آن به راحتی میتوانید پرینتر را راه اندازی بکنید . CD حاوی آموزش کاربر بوده که بسياري از برنامـه های نصب امکانات پرینتر را ارائه میدهد. همچنین تشریح جامعی از بازبینی ی های ۱۳۰۰ در مقایسه با ۱۲۰۰ در این راهنما گنجانده شده است.

طراحی پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

طراحی پرینتر زیاد آسان است. وزن ۱۹ پوندی این پرینتر آنرا کمی برای جابجایی مساله ساخـته است. ابعاد این پرینتر هم مساوی با ۱۶٫۳ اینچ در طول ۱۹٫۱ اینچ عمق ۹٫۵ اینچ ارتفاع است . با توجه به اینکه سینی کاغذ کارتریج هر دو در جلوی پرینتر قرار میگیرند نصب آنها به راحتی صورت میگیرد. کارتریج تونر دقیقاً در پشت پانل با قابلیت برداشتن قرار میگیرد.به اضافه سینی کاغذ اصلی میتوانید از یک سینی فید دستی که در بالای سینی کاغذ مهم قرار گرفته است مصرف بکنید . البته اگر چه برداشتن سینی مهم نیاز به انرژی بسیار زیاد ی دارد تا بتوان آنرا از زیر سینی فید دستی بیرون کشید.

یکی از خصوصیات ی رایج و اما ناآسان کننده در پرینتر های لیزری ارزان قیمت پنلی از چراغ های LED بوده که میخواهند به شما بگویند پرینتر در حال انجام چه کاری است. متأسفانه ۱۳۰۰ از این قاعده مستثنی نیست. برای درک عملکرد این چراغ ها بایستی به راهنمای پرینتر مراجعه بکنید . هیچ مطلبی هم بر روی پرینتر نوشته نشده است تا بتوان وضعیت این چراغ ها را درک کرد.

Hp 1300با عمده ی سیـستم علت ها سازگاری دارد. درایور های این مـدل جهت ویندوز ۹۵ به بالا MAC OS X Novel Netware لینوکس Red Hat لینوکس IBM AIX و MPE-Ix فراهم شده است. ما در تعمیرگاه این مد را بر روی سیسـتم علت ویندوز xp نسخه پیشرفته تست کرده ایم.

امکانات پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

یک سری قابلیت بسیار زیاد قابل تذکر در این مد اعم از پردازنده ۱۳۳ مگاهرتزی موتورولا Coldfire حافظه مهم ۱۶ مگابایتی با قابلیت ارتقا تا سقف ۸۰ مگابایت وجود دارد. این معین ات سخت افزاری به اندازه ای هست که بتوان از این پرینتر در مشاغل اداری در مقیاس کوچک استفاده کرده . سرعت بالا آمدن پرینتر بسیار زیاد بالاست. در تست این محصول در تعمیرگاه شرکـت وسائل الکترونیک آبنوس اولین برگ در کمتر از ۱۰ ثانیه به خروجی فرستاده شد. این پرینتر همچنین مجهز به اسلات گسترش برای یک سرور پرینت اترنت هم است (مـدل Hp1300N با آداپتور جهت اینکار عرضه شده است). همين طور میتوانید آداپتور شبکه JetDirect را جهت امکانات سریعتر اترنت خریداری بکنید .

سینی کاغذ اصلی در این پرینتر قادر به نگهداری ۲۶۰ برگ کاغذ استاندارد در ابعاد مختلف است . سینی فید دستی هم میتواند ده برگ را نگه داری نماید . سینی کاغذ ۲۵۰ تایی نیز که در پایین پرینتر تعبیه می شود در کل میتواند ظرفیت تعداد کاغذ وردی در این پرینتر را به ۵۱۰ برگ ارتقا دهد. سینی خروجی که در پشت پرینتر قرار گرفته است ظرفیت ۱۲۵ برگ است .

در این پرینتر قادر خواهید بود به صورت دستی به پرینت دوپلکس(پرینت در هر دو طرف کاغذ) بپردازید. همين طور میتوانید واترمارک های سفارشی را به سند اضافه بکنید . مد Economode نیز در این پرینتر وجود دارد که میتوان از آن در موارد ی که کیفیت پرینت بسیار زیاد مهم نیست استفاده کرد تا تونر کمتری برای پرینت مصرف شود. اما در این مد اسناد زیاد خوانا و شفاف هستند . رزولوشن پیش فرض برای این پرینتر ۶۰۰×۶۰۰ نقطه در هر اینچ بوده که میتوان آنرا تا سقف ۱۲۰۰×۱۲۰۰ نقطه در هر اینچ ارتقا داد.

در صورتی که به پرینت سریع نیاز دارید ۱۳۰۰ انتخاب خوب ی است. در آزمایش های صورت گرفته توسط ما در تعمیرگاه مجموعه ۱۳۰۰ موفق به خروجی ۱۶٫۲ برگ متنی در هر دقیقه گردید. این پرینتر نه فقط نسبت به رقبای کلاس بسیار زیاد زود است بلکه بنابه ادعای اچ پی ماکزیمم سرعت پرینت در این پرینتر ۲۰ برگ در دقیقه است که به نظر صحت دارد. بسياري از پرینتر ها بجز کالاها مجموعه اچ پی هیچ وقت سریع ی که بوسیله سازندگان شان ادعا شده است نرسیده است. در آزمایش پرینت اسناد گرافیکی این پرینتر سرعت ۱۱٫۳۷ برگ در هر دقیقه را با رزولوشن پیش فرض برای ما عرضه کرد که سرعت زیاد قابل ملاحظه ای در مقایسه بابقیه رقبا است .

انتظار داشتیم کیفیت پرینت در این پرینتر هم مشابه با سرعت آن چشم گیر باشد. متون پرینت شده فاقد شفافیت و برجستگی تیزی بودند. وضعیت کیفیت اسناد گرافیکی هم ایده آل نبود. تصاویر سیاه سفید ظاهری شفاف و روشن نبودند که اما این معایب احتمالا برای بسیار زیاد ی از مشاغل با اهمیت زیاد نباشد.

Hp 1300 در حال حاضر بوسیله شرکت اچ پی تولید نمی شود . شما میتوانید مواد مصرفی وخدمات پشتیبانی تلفنی رایگان را در وب وب سایت شرکت وسائل الکترونیک آبنوس که سرشار از اطلاعات بسیار زیاد ی ارتباط با این محصول وبقیه کالاها مرتبط با این پریتر است دیدن فرمایید. دریافت رایگان جدید ترین درایور ها و نکات پشتیبانی تخصصی ایمیل ی را نیز می بایست بهبقیه سرویس های ارائه شده به همراه این محصول توسط کمپانی وسائل الکترونیک آبنوس افزود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک