معایب استفاده از فلش در طراحی وب سایت

%name معایب استفاده  از فلش در طراحی وب سایت
Webdesign Düsseldorf

مصرف از فلش در طراحی وب وب سایت باعث جذابیت بیشتر محتوای سایت می شود. این طرح سنگین و بدون محتوا تنها ویژگی مثبتی که دارد همان جذاب کردن طراحی وب سایت شما است . ولی خصوصیات ی بسیار زیاد دیگری است که برای سرعت لود وبسایت وبقیه موارد سایت ضرردار است .

با ما همراه باشید تا با اهمیت زیاد ترین معایب مصرف از فلش در طراحی وب وب سایت را نقد کنیم.
معرفی مصرف از فلش در طراحی وب سایت

متحرک سازی محتوا از همان اوایل گسترش ی جهان ی اینترنت گرافیک وب وب سایت مورد تذکر تمام ی طراحان وب سایت ها بوده است. در قدیم بیشتر مصرف از تصویر gif کدهای اولیه javascript مرسوم بود. اما با گذشت و پیشرفت صنعت طراحی وب سایت ، این پلت فرم های تحت وب کم کم نقششان کمرنگ تر شد پروگرام های فلش جای آن ها را گرفت. پروگرام فلش محصول مجموعه macromedia بود اما در سال ۲۰۱۰ این شرکـت را مجموعه Adobe خریداری کرد.

مصرف از فلش در طراحی وب سایت به سه دسته ی زیر تقسیم می شود:

فلش های تبلیغاتی :

از این حالت به جای بنر ها و لوگو های GIF مصرف می شد که امکانات پیشرفته تری را داشتند.

فلش های تزئینی:

از این حالت در جاهای مختلف وب وب سایت ها مصرف می کنند. مثل طراحی هدرها منوها ، کلیدها ، اسلاید ها و…

وبسایت های Full Flash:

تمام ساختار و محتوای وبسایت تحت فلش اجرا می شود. این سایت ها پر از افکت های جذاب دیدنی بودند و در خود بی نظیر بودند.

استفاده از فلش در طراحی وب وب سایت باعث جذابیت بیشتر محتوای وبسایت می شود. این طرح سنگین و بدون محتوا تنها ویژگی مثبتی که دارد همان جذاب کردن طراحی وب وبسایت شما است . اما خصوصیات ی خیلی دیگری است که برای سرعت لود وبسایت وبقیه موارد سایت ضرردار است . در ادامه به برخي از معایب استفاده از فلش در طراحی
وبسایت اشاره می کنیم

.معایب استفاده از فلش در طراحی وب سایت

no flash معایب استفاده  از فلش در طراحی وب سایت

یکی از معایب استفاده از فلش در طراحی وب وبسایت این است که کلید “بازگشت” کار نمی نماید . در صورت کلیک کردن به روی کلید بازگشت به صفحه قبلی بر میگردید نه به ابتدا فایل فلش.
دیگر معایب مصرف از فلش در طراحی وب سایت این است که رنگ های استاندارد لینک ها اعمال نمی شوند. در نتیجه بازدید کننده نمی تواند تشخیص بدهد از کدام صفحات و لینک ها بازدید کرده و از کدام یک بازدید نکرده است.
دیگر معایب استفاده از فلش در طراحی وب وب سایت این است که با الگوریتم های موتور های جستجو در تناقض است زیرا نمی توانند مانند فایل های متنی ایندکس شوند. با توجه به ارزش سئو در کسب وکار های نو طراحی وب وب سایت ها ، شکی نیست این مورد می تواند با اهمیت ترین ضرر فلش در طراحی وبسایت باشد.
از دیگر معایب استفاده از فلش در طراحی وبسایت کاهش سرعت لود سایت است . زیرا فلش نیازمند پهنای باند زیاد ی است. فایـل های فلش به دلیل استفاده از عکس آبجکت ها و … اندازه زیاد ی دارند که جهت سرع لود وبسایت زیاد ضرردار است.
دیگر معایب مصرف از فلش در طراحی وب وب سایت های فول فلش ، استاتیک بودن محتوا است .
اگر شما یک برنامـه باشید در طراحی وبسایت زیاد ماهر باشید ولی برای طرای فایـل های فلش به یک کارشناس نیاز دارید. این مساله سبب می شود در طراحی وب وب سایت تان استقلال لازم را نداشته باشید.

هم اکنون این پرسش جهت تان بیان می شود که اکنون که فلش وسائل مناسبی نیست چگونه ظاهر سایت هایمان را جالب تر کنیم؟

توصیه ما به شما استفاده از کد های Javascript در طراحی وب وب سایت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک