اپل آیدی چیست ؟

اپل آیدی چیست ؟

در این نوشته به معرفی اپل آیدی و یک روش بسیار جالب برای تهیه و فعال سازی اپل ایدی به ادرس آمریکا خواهیم پرداخت.همچنین در ادامه این نوشته به چگونگی استفاده همزمان دو کاربر از یک اپل آیدی را شرح خواهیم داد.

Cover Apple ID اپل آیدی چیست ؟

چنانچه از طرفداران اپل باشید و یا یکـی از محصولات اپل را داشته باشید حتما میدانید که یکـی از بنیادی ترین مسائل ی که برای استفاده هر چه بهتر از دستگاه خود و امکانات ش بایستی ساخته بکنید اپل آیدی است .

بسیار از کاربران فکر میکنند خرید اپل آیدی تنها برای آپدیت نرم افزار ها استفاده می شود ؛ بسیار ها برای نصب نرم افزار و بسیار ها ممکن است تنها برای بک آپ گرفتن از اطلاعات دستگاه خود به دنبال اپل آیدی باشند. هیچکدام از ایـن افکار غلط نیست اما امروز میخوایم با ببینیم اپل ایدی واقعا چیست و تک تک امکانات ش را مورد ارزیابی قرار دهیم.

قبل از هر چیز: اپل آیدی چیست ؟

اپل آیدی در واقع یک حساب کاربری بر روی سایت اپل است ؛ که به شما امکان ثبت سفارش؛ دریافت نرم افزار؛ آپدیت نرم افزار؛ بک اپ گیری از اطلاعات؛ حفاظت از دستگاه و … را میدهد. در واقع اپل آیدی شما همه آن چیزی است که در اپل متعلق به شماست .

و قابلیت ها و امکانات اپل آیدی:

۱٫ امکان دریافت نرم افزار و بازی از App Store

۲٫ امکان دریافت موسیقی ؛ فیکم و ویدیو از iTunes Store

۳٫ امکان دریافت کتاب و ebook از iBook Store

۴٫ امکان بک آپ گیری و حفظ اطلاعاتی مثل شماره تلفن های دستگاه از طریق ایـن ترنت

۵٫ امکان ردیابی دستگاه های اپل در صورتی سرقت یا گم شدن

۶٫ امکان ارسـال استفاده از سرویس iMessage و سرویس Face Time جهت ارسـال رایگان اس ام اس و برقراری مکالمه تصویری به صورت رایگان

آدرس آمریکا برای تهیه و فعالسازی اپل آیدی

Cover Address اپل آیدی چیست ؟

userapple.ir

آدرس آمریکا برای فعال کردن اپل آیدی :

چنانچه تابحال برای تهیه اپل آیدی کوشش کـرده باشید؛ حتما میدانید که وقت تهیه اپل آیدی یکـی از مهمترین مراحل تهیه اپل آیدی وهله فعال سازی و ثبت آدرس و کد پستی مجاز است .

بعد از ثبت اپل آیدی وقت اقدام به دریافت نرم افزار جدید از App Store پیغامی با عنوان ‘اپل آیدی شما بایستی Review’ شود’ نمایش داده می شود و یا ایـن که میخواهید آدرسی که در اپل آیدی ثبت شده را درست و معین شده وارد بکنید تا به مساله Review Apple ID دچار نشوید .

AppleID copy اپل آیدی چیست ؟

برای Review آدرس اپل آیدی و فعالسازی آن کلید “Review” را لمس بکنید و منتظر باشید تا پنجره جدید کامل لود شد . یا ایـن که بعد از وارد کردن اپل آیدی و پسورد در آیتونز مورد Account info را بزنید .

AppleID32 اپل آیدی چیست ؟

بعد از باز شدن پنجره جدید اطلاعات را مطابق تصویر سریال تکمیل نمائید و پس کلید Done را در بالا سمت رهست لمس بکنید .

فعال سازی تایید دو وهله ای برای اپل آی دی:

 

Cover 2Step Verification اپل آیدی چیست ؟

در ایـن آموزش قصد داریم روش فعال کردن تایید دو وهله ای را توضیح دهیم.

اپل حدود یک ماه پیش سیستم جدیدی را معرفی کرد تا امنیت کاربران خود را بیش از پیش تامین نماید .

روش کار سیستم بسیار آسان است . در حالت قبلی وقت ی شما می خواستید وارد اکانت خود شوید تنها ضروری بود نام کاربری و رمز عبور خود را وارد بکنید و بعد لاگین شوید. اما در سیستم جدیدو شما بعد از ایـن که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کردید به صفحه ای دیگـر هدایت می شوید که در آنجا از شما خواسته خواهد شد کدی را که به آی دیوایس شما فرستاده خواهد شد در آن صفحه وارد بکنید . به عبـار ت آسان ترو اپل یک عدد ۴ رقمی به آیفون یا آیپد شما از طریق ایـن ترنت و سرویس Find my iPhone خود می فرستد که شما آن عدد را بایستی در صفحه لاگین اکانت خود وارد بکنید .

اپل آیدی , خرید اپل آیدی , رفع ارور های اپل آیدی , ساخت اپل آیدی به آدرس آمریکا , اپل آیدی , خرید اپل آیدی , هزینه اپل آیدی

فعالسازی ایـن سیستم اجبـار ی نیست و برای همه دستگاههایی که از iOS 5 به بالا پشتیبانی می کنند قابل پیاده سازی است .

قبل از شروع به کار کنترل بکنید که یکـی از آی دیوایس های شما به ایـن ترنت وصل باشد و Find my iPhone/iPad در Setting در بخش iCloud فعال باشد.

روش فعال کردن:

۱ – ابتدا وارد ایـن آدرس شوید:

http://appleid.apple.com

۲ – روی Manage your Apple ID کلیک بکنید .

۳ – یوزر و پسورد خود را وارد بکنید .

۴ – به بخش معین شده در شکل بروید:

2 Apple 2 Step Verification  اپل آیدی چیست ؟

اما چنانچه از قبل پرسشها امنیتی برای اکانت خود تعریف کـرده باشید از شما پرسیده خواهند شد. حالا بایستی صفحه زیر را ببینید:

3 Apple 2 Step Verification اپل آیدی چیست ؟

روی Continue کلیک بکنید تا وارد مراحل بعدی شوید. اپل در صفحات بعدی به شما در مورد سیستم جدید توضیح خواهد داد. برای فعال کردن ایـن سیستمو رمز اکانت شما بایستی حداقل ۸ کاراکتر داشته باشد که یکـی از آنها بایستی عدد و یکـی حرف بزرگ لاتین باشد. چنانچه رمز شما ایـن شرایط را نداشته باشد اپل از شما می خواهد که رمز خود را تغییر دهید. در صورت نیاز به تغییر رمز اپل صفحه زیر را نشان خواهد داد که می گوید بایستی برای ادامه کار ۳ روز دیگـر اقدام بکنید و شما طی ایـن سه روز نهمچنین می توانید ایـن سیستم را فعال بکنید .

two step 3 اپل آیدی چیست ؟

چنانچه مشکلی پیش نیاید بایستی برسید به صفحه زیر:

4 Apple 2 Step Verification اپل آیدی چیست ؟

چنانچه Find my iPhone رو همـان طور که در ابتدا گفته شد فعال کـرده باشید و آیفون یا آیپد شما به ایـن ترنت وصل باشد بایستی در ایـن صفحه به جای No Device اسم دستگاه شما برای مثال Hamed’s iPhone نشان داده شود. در صورتیکه بیشتر از یک آی دیوایس دارید یکـی را به عنوان دستگاهی که کد به آن بایستی فرستاده شود انتخاب بکنید . هر چند می توان ایـن کد را از طریق اس ام اس هم ارسـال کرد ایـن سرویس متاسفانه برای ایران قابل دسترسی نیست.

بعد از انتخاب دستگاه و کلیک Continue به دستگاهی که انتخاب کـرده اید دقت بکنید . بایستی یک کد ۴ رقمی را ببینید. حالا آن کد را در سایت وارد بکنید . با انجام ایـن کارو یک کلید ۱۴ کاراکتری به نام Recovery Key به شما داده خواهد شد که بایستی آنرا جایی یادداشت و به دقت مراقبت بکنید .

دقت بکنید  که شما نهمچنین می توانید ایـن کد را copy&paste کنید. پس حتما آنرا یادداشت بکنید .

در وهله بعدو اپل یک بـار از شما خواهد خوهست تا Recovery Key را وارد بکنید تا مطمئن شود که آنرا یادداشت کـرده اید.

در آخرین صفحهو تیک مربع را بزنید و Enable Two-Step Verification را کلیک بکنید :

5 Apple 2 Step Verification اپل آیدی چیست ؟

بعد از فعال سازی ایـن سیستم هر بـار که به اکانت خود لاگین بکنید و صفحه ای به شکل زیر به شما نشان داده خواهد شد:

5 23 2013 9 45 31 PM اپل آیدی چیست ؟

حالا بایستی یکـی از دستگاه ها را انتخاب بکنید تا کد ۴ رقمی به آن فرستاده شود.

نکات مهم:

با فعال سازی ایـن سیستم حتی اپل نمی تواند پسورد شما را ریست نماید مگر ایـن که شما Recovery Key را در اختیارش قرار بدهید.

حتما در حفظ امنیت دستگاه دقت بکنید . چون ایـن سیستم نیاز به تایید از طریق دستگاه دارد. چنانچه وسیله دزدیده شود اکانت بلا استفاده خواهد شد.

ادامه مطلب…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک