لیپوماتیک، روشی برای رهایی از چاقی

لیپوماتیک، روشی برای رهایی از چاقی

    Lypumatyk لیپوماتیک، روشی برای رهایی از چاقیdrnajafbeygi.com  
لیپوماتیک         

اگر همچنان  از افزایش وزن ناشی از خوردن و خوابیدن‌های اجباری شکایت می کنید و نتوانسته‌اید از این اضافه وزن رهایی پیدا کنید پس بهتر است روش هایی دیگری برای پیکر تراشی و رسیده به اندام ایده آل خود را پیدا کنید.
این روزها لیپوماتیک، یکی از کم خطرترین  روش های درمانی برای از بین بردن اضافت و تجمع چربی های اضافه در بدن می باشد. این روش قادر است که برای رفع چاقی موضعی و تخلیه بی خطر می باشد. چربی های ناحیه پهلو، کمر، شکم ،رون،باصن، بازو، سینه آقایان، زیرگلو بسیار موثر است و برای درمان تومورهای خوش خیم چربی هم به کار می رود.

    %D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A95 لیپوماتیک، روشی برای رهایی از چاقی   
لیپوماتیک         

چربی ها را می توان با روش های متعددی مانند استفاده از امواج اولتراسونیک، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن از بدن خارج نمود.اما مطمئن ترین روش لیپوماتیک می باشد ، امواج اولتراسونیک، چربی ها را ذوب و آنها را آماده خارج شدن از بدن می نماید. با لیزر لیپولیز، بافت چربی ذوب شده و به وسیله ی متخصص از بدن خارج می گردد. چربی های ذوب شده در روش لیپوماتیک، دیگر قابل استفاده نخواهند بود در حالی که در روش لیپوماتیک، هیچ گونه حرارتی تولید نمی شود و چربی ها نمی سوزند. از این رو، خطر سوختگی پوست هم با استفاده از این روش وجود نخواهند بود. ضمن اینکه چربی خارج شده به وسیله روش لیپوماتیک با وجود مایع بودن، به علت اینکه حرارتی ندیده اند، قابلیت تزریق در قسمت های متعدد بدن بیمار را به همراه خواهند داشت.
محققان همیشه در راه اصلاح مشکلات روشهای قبلی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن به فکر تولید و اختراع  دستگاهی بودند که علاوه بر راحت تر بودن ،بی خطر تربودن و  کم عارضه تر بودن ایمن نیز باشند و اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی است و در کمترین زمان با کمترین خطر انجام می شود. این روش نه تنها موجب افتادگی بیشتر پوست نمی گردد بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می کند. نکته خیلی جالب و خارق العاده درباره ی لیپوماتیک این است که کاهش سایز تا سال ها بعد از عمل ادامه پیدا خواهد کرد وباعث زیبایی اندام ها خواهد شد.

لیپوماتیک , لاغری با لیپوماتیک , ویژگی های لیپوماتیک , لیپوماتیک , لیپوماتیک ران پا , هزینه انجام لیپوماتیک , عوارض لیپوماتیک , زمان انجام لیپوماتیک
پس به طور خلاصه اگر بخواهیم بگوییم لیپوماتیک در واقع  یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته ای است برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست. تکنولوژی بکار گرفته می شود این ابزار به اندازه ای دقیق و فوق العاده عمل می نماید که کاملا آنرا از لیپوماتیک متمایز می کند. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپوماتیک هم در زمان عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا محسوس می باشد.

مزیت های لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن و لیپولیز
۱٫    عدم ایجاد سوختگی پوست در لیپوماتیک
۲٫    درد کمتر حین عمل وبعد از عمل لیپوماتیک
۳٫    تورم وکبودی
۴٫    زمان عمل در لیپوماتیک کوتاهتر است
۵٫   لیپوماتیک به میزان داروی بیحسی کمتری نیاز دارد
۶٫    انقباض پوست بهتر و بیشتر هست ونتیجه جمع شدن پوست وجلوگیری از شلی پوست در لیپوماتیک بهتر انجام خواهد شد.
۷٫    بهبود نواحی فیبروتیک مثل کمر و سینه آقایان و کسانی که قبلا لیپوساکشن شده اند بهتر وآسانتر از شیوه های دیگـر است .
۸٫    ریسک پارگی احشائی وآمبولی ندارد .

خصوصیات ی مثبت کلی لیپوماتیک

•    سیستم ایمنی فعال که کاری به بافت های غیر چربی ندارد.
•    داشتن کمترین ضربه وارده به بدن ( کمترین میزان کبودی و خیز = ورم )
•    پوست جنبه بهتری پیدا می نماید (انقباض عالی پوست )
•    راحت تر و  خسته کننده نبودن انجام لیپوماتیک برای جراح پلاستیک که نتیجه اش شیوه دقیق تر و دلپذیر تر برای بیمار است .
•    کوتاه بودن زمان انجام کار لیپوماتیک.
•    درد کمتر در شیوه لیپوماتیک.
•   دوره بازیافت کوتاهتر در لیپوماتیک.

نگاهی اجمالی به شیوه های لیپوساکشن و لیزر لیپولیز
١- شیوه لیپوساکشن به مفهوم خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است . سـال ها هست که ایـن شیوه انجام خواهد شد ابتدا با دستگاههای قدیمی نیاز به بستری و بیهوشی عمومی بود و سایز چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود و همچنین ً بیمار تحت بیهوشی عمومی و تهدید ات آن قرار می گرفت و احتما ل آمبولی بیشتر بود و بیمار حدود یک سایز کم می شد. با ابداع روشهای نوین بتدریج پزشکان رو به روشهای کم تهدید تر و سریع تر آوردند.

٣- در شیوه لیپولیزر استفاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن هست یعنی بعد از تزریق مایع تامی سنت چربیها به کمک لیزر شکسته می شوند و پس به صورت چربی مایع شده خارج خواهد شدو ایـن شیوه اما در دست پزشکان محتاط و ماهر مساله خاصى بدنبال نداشت ولى در مسائل ى بدلیل بى احتیاطى پزشک و یا استفاده از دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا و سوختگى پوست و یا فیظهور و سفت شدن منطقه اى زیر پوست دیده می شد .
به همین دلیل تحقیق گران همواره در جهت کلا ح مسائل بفکر ابداع و تولید دستگاهایی می باشند که علاوه بر راحت تر بودنو بیتهدید تر و کم عارضه تر باشند و اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی بوده وسایز زیادی از چربی تنها در یک جلسه تخلیه خواهد شد که همراه با کمترین ورم و کبودیو درد و بدون تهدید ایجاد آمبولی است . ایـن شیوه نه تنها سبب افتادگی بیشتر پوست نخواهد شد بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می نماید . نکته با ارزش و جذاب ایـن هست که کم شدن سایز تا مدت ها بعد از عمل ادامه دارد و سبب رفع سلولیت خواهد شد.

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک :
جهت هرچه کوتاهتر شدن دوره نقاهت و همین طور نتیجه بهتر بعد از عمل لیپوماتیک بایستی مسائل ذیل رعایت شود.
نوشیدنی های غیر الکلی بسیار استفاده بکنید .پیاده روی را فراموش نکنید ساعات اولیه استراحت مطلق داشته باشید .از نشستن به صورت ۹۰ درجه پرهیز بکنید و دراز بکشید.داروهای تجویز شده توسط پزشک را استفاده نمایید.پوشیدن گن از مسائل ی هست که بایستی رعایت شود تنها در زمان حمام کردن گن را در آورده و محل عمل را با دست از بالا به پایین ماساژ دهید تا مایعات خارج شود .
بعد از ۲ روز شما میتوانید به کار های روزمره بازگردید. حتما بعد از حمام ناحیه عمل لیپوماتیک را خشک بکنید .زمان استراحت پا بالاتر از سطح بدن قرار گیرد.
مکان عمل لیپوماتیک بایستی با بتادین ضد عفو نی شود و پانسمان گردد .
تا ۷ روز از رفتن به استخر و یا مکانهایی که احتما ل آلودگی آب وجود دارد دوری بکنید تا محل عمل لیپوماتیک شده دچار عفو نت نشود.
ورزش بعد از عمل لیپوماتیک

پرسشها متداولی در خصوص لیپوماتیک پرسیده خواهد شد یکـی از ایـن پرسشها که اکثرا مطرح خواهد شد ایـن هست که بعد از انجام عمل لیپوماتیک چه وقتی می توان ورزش را شروع کرد ؟
ورزش های سبک مثل پیاده روی را می توان از روز بعد از جراحی انجام داد اما بعضی از ورزش ها که میزان فشار خون را بالا می برند توصیه خواهد شد یک هفته بعد از جراحی لیپوماتیک انجام داد .
ورزش شنا را میتوان توصیه کرد که دو هفته بعد از جراحی انجام شود .

حمام کردن و شستشوی بدن پس از عمل لیپوماتیک
از مسائل قابل دقت بعد از لیپوماتیک مسئله حمام کردن و شستشوی بدن است که مسائل زیر برای حمام کردن بعد از لیپوماتیک بایستی مورد دقت قرار گیرد:
• بهتر هست یک روز بعد از لیپوماتیک حمام بکنید چون برترین زمان جهت تخلیه مایعات از بدن ۴۸ ساعت بعد از لیپوماتیک است و استفاده از حمام به تخلیه آن کمک خواهد کرد.
• حمام به وسیله آب ولرم انجام شود.
• از نشستن در وان خودداری بکنید .
• در حمام بدون ایـن که به محل لیپوماتیک فشار بیاورید به آرامی و به کمک کف دست ناحیه ای که لیپوماتیک انجام شده را ماساژ دهید.
• ماساژ جهت تخلیه بهتر چربی و مایعات به سمت پایین صورت گیرد.
• حمام کردن بعد از لیپوماتیک به کم شدن درد و کبودی و تورم کمک می نماید به همین دلیل بهتر هست حداقل روزی دوبـار حمام بکنید و ماساژ محل لیپوماتیک را انجام دهید تا تخلیه چربی ها کامل صورت بگیرد.
• ابتدا پوست محل برش را به آرامی با آب وصابون شسته تا به تخلیه چربی کمک نماید و بعد از ماساژ با حوله تمیز کاملا خشک نمایید و بعد از ضدعفو نی با بتادین آن را پانسمان نمایید؛ دقت بکنید وقتی که ترشح مایع تمام شد و تا ۲۴ ساعت از محل برش مایعی خارج نشود نیازی به پانسمان نیست.
• تا دو ماه بعد از عمل لیپوماتیک از رفتن به استخر و سونا خودداری فرمائید.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک