بهبود ریزش مو با عمل جراحی

بهبود ریزش مو با عمل جراحی

در این نوشته قصد داریم تا شما عزیزان را با چگونگی کاشت مو با عمل جراحی آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به برخی مسائل دیگر پیرامون این موضوع خواهیم پرداخت.

آیا از ریزش مو رنج می‌برید و تصمیم دارید برای بهبود ش کاری بکنید؟ پس بهتر است لیستی از انواع روش‌های جراحی را برای ترمیم مو بخوانید.

87def65a df05 40e7 8b4d 59398bd0b436 بهبود ریزش مو با عمل جراحی

برای سفارش کاشت مو کلیک کنید

آیا از ریزش مو رنج می‌برید و تصمیم دارید برای بهبود ش کاری بکنید؟ پس بهتر است لیستی از انواع روش‌های جراحی را برای ترمیم مو بخوانید.
پیوند مو
در عمل پیوند موو نقاط پیوند از پشت سر انتخاب شده و پس به جاهایی که مویی در آن نیست و یا مویش کم‌پشت است پیوند داده می‌شود.
تقلیل پوست سر
با پیشرفت‌هایی که در روش‌های مربوط به پیوند مو انجام شدهو ایـن شیوه ترمیم بسیار زیاد استفاده می‌شود. راهی سریع برای بازگرداندن موها. در ایـن عملو مناطق طاس سر برداشته و باقی پوست سر به آن پارت بخیه می‌خورد. ممکن است جای آن روی سرتان بماند اما سبب می‌شود که سرتان پر از مو به نظـر بیاید.
عمل فلپ چرخشی
ایـن یک شیوه قدیمی برای برای پوشاندن طاسی سر است . در عمل فلپ چرخشیو بافت‌هایی که در پشت سر فرد قرار دارند به حد ‌ای چرخیده می‌شوند که از پشت سر به جلو آمده و فورا ایـن احساس دست می دهد که کُل سرو پُر از مو شده است .
انبساط بافت
ایـن عمل بسیار زیاد استفاده می‌شودو خصوصا وقت ی کسی پوست سرش آسیب دیده و یا موهایش می‌سوزد. در ایـن عملو بسط‌دهنده‌ی بافت‌ها زیر پوست قرار داده می‌شود یعنی جایی که رشد مو در بالاترین میزان خود است . آن‌گاه ایـن منطقه به مدت چند هفته با آب نمک پر شده چرا که ایـن کار سبب می‌شود پوست ایـن ناحیه از باز شده و در واقع به نزدیک‌تر ‌شود تا مناطق خالی را بپوشانند.
بافت‌زایی موها
ایـن روشی است که در آینده برای بهبود ریزش مو از آن استفاده‌ی زیادی خواهد داشت. ایـن شیوه بر مبنای فرآیند بافت‌زایی قرار دارد و با استفاده از فولیکول‌های مو انجام می‌شودو آنها را در آزمایشگاه چندمساوی کـرده و یا به کمک آنها بافت‌زایی می‌کنند.

 

با انواع روش‌های کاشت مو آشنا شوید!

کلینیک تخصصی پوستو مو و قشنگی نگین ایران نوین: یکـی از نکات بسیار با ارزش در همه روش‌های کاشت موو طراحی علمی و مطابق اصول قشنگی ‌شناختی خط رویش مو استو چرا‌که برای ایجاد ظاهری طبیعی در ناحیه خط رویش مو واقع در بالای پیشانی بایستی مطابق الگوی طبیعی طراحی صورت گیرد در غیر ایـن ‌صورت نمایی کاملا غیر‌طبیعی مثل موهای عروسک ایجاد شده و از روی ظاهر می‌توان به‌راحتی پی برد که فرد مورد‌نظـر کاشت مو انجام داده است .

ar4 3776 بهبود ریزش مو با عمل جراحی

شیوه FIT:

در تکنیک FIT  بعد از بی‌حسی موضعی و در شرایط استریلو موهایی که قرار است پیوند شوند (گرافت‌های مو) تک‌تک و به‌صورت جداگانه از منطقه‌ای در پشت‌سر که به آن بانک مو گفته می‌شودو جدا شده و در وهله بعد در جلوی سر کاشته می‌شوند. به‌خاطر عدم تاثیرپذیری بانک مو (ناحیه دهنده پیوند مو) از هورمون مردانه یا آزمایش سترونو موهای ایـن ناحیه دچار ریزش ناشی از هورمون مردانه نمی‌شوندو درنتیجه برای استفاده در کاشت مو ایده‌آل می باشند .

در شیوه FIT واحدهای فولیکولی مو به‌وسیله وسائل خاصی که قطری کمتر از یک میلی‌متر دارد از بستر پوست جدا شده و در وقت کوتاهی بعد از استخراج ایـن فولیکول‌ها از پوست برای کاشت به‌کار می‌روند. در وهله بعد با‌دقت به وسعت ناحیه طاسی و طراحی خط رویش مو و رعایت اصول قشنگی ‌شناسی و علمیو در منطقه‌ای از جلو و وسط سر که قرار است کاشت انجام شودو توسط وسائل ی ویِژه حفر‌ه‌های میلی‌متری روی پوست ایجاد می‌شود تا در وهله انتها گرافت‌های برداشت شده در ایـن حفر‌ه‌ها بسیار ریز کاشته شوند.

لازم به ذکر است یکـی از نکات بسیار با ارزش در همه روش‌های کاشت موو طراحی علمی و مطابق اصول قشنگی ‌شناختی خط رویش مو استو چرا‌که برای ایجاد ظاهری طبیعی در ناحیه خط رویش مو واقع در بالای پیشانی بایستی مطابق الگوی طبیعی طراحی صورت گیرد در غیر ایـن ‌صورت نمایی کاملا غیر‌طبیعی مثل موهای عروسک ایجاد شده و از روی ظاهر می‌توان به‌راحتی پی برد که فرد مورد‌نظـر کاشت مو انجام داده است .

کاشت مو , کاشت مو به روش طبیعی , مو , لیزر موهای زائد , کاشت موهای برداشت شده , کاشت مو , سفارش کاشت مو , کاشت مو به روش طبیعی , پیوند مو

از نکات بسیار با ارزش دیگـر که فرق نتایج کاشت مو در مراکز متفاوت کاشت مو را سبب می‌شودو تبحر و تخصص ضروری در روش ایجاد حفر‌ه‌های پوستی در منطقه طاسی است به ایـن علت که زاویه ایجاد حفره و فواصل آنها از و عمق حفر‌ه‌های معین ‌کننده جهت خواب موها و طرح کلی کاشت مو است .

iranian111 بهبود ریزش مو با عمل جراحی

شیوه FUT‌:

در روش‌FUT ابتدا طبق فرمولی ویِژه خط برداشت ناحیه برداشت نوار پوستی (فلپ) طراحی می‌شود. در ایـن فرمول فو مهم معین از کناره گوش و پشت سر معین شده و خط برداشت نوار پوستی طراحی می‌شود. پس ایـن ناحیه را به‌طور کامل استریل کـرده و یک نوار هلالی شکل از پشت سر که در منطقه بانک مو واقع شده است به عرض نسبتا یک تا دو سانتی‌متر و پهنای تقریبی ۵میلی‌متر برداشته می‌شود.

به‌خاطر عدم تاثیرپذیری بانک مو (ناحیه دهنده پیوند مو) از هورمون مردانه یا آزمایش سترونو موهای ایـن ناحیه دچار ریزش ناشی از هورمون مردانه نمی‌شوندو در‌نتیجه برای استفاده در کاشت مو ایده‌آل می باشند .

در وهله بعد نوار پوستی برداشت شده که حاوی تعداد زیادی فولیکول مو است به کمک میکروسکوپ به حتما ت بسیار ریز تقسیم می‌شود به نحوی که گرافت‌های مو که هر کدام می‌توانند حاوی یکو دوو سه یا چهار ریشه مو باشند توسط شیوه میکروسکوپیک استخراج می‌شوند. پس با به‌کارگیری وسائل ی ویِژه حفر‌ه‌های بسیار ریزی بر سطح پوست سر در ناحیه گیرنده پیوند ایجاد می‌شود تا در وهله انتها فولیکول‌های مو به‌دست آمده در آنها کاشته شوند.

لازم به ذکر است یکـی از نکات بسیار با ارزش در همه روش‌های کاشت موو طراحی علمی و مطابق اصول قشنگی شناختی خط رویش مو استو چرا‌که برای ایجاد ظاهری طبیعی در ناحیه خط رویش مو واقع در بالای پیشانی بایستی مطابق الگوی طبیعی طراحی صورت گیرد در غیر ایـن ‌صورت نمایی کاملا غیر‌طبیعی و مثل موهای عروسک ایجاد شده و از روی ظاهر می‌توان به‌راحتی پی برد که فرد مورد‌نظـر کاشت مو انجام داده است .

از نکات بسیار با ارزش دیگـر که فرق نتایج کاشت مو در مراکز متفاوت کاشت مو را سبب می‌شودو تبحر و تخصص ضروری در روش ایجاد حفرات پوستی در منطقه طاسی است به ایـن علت که زاویه ایجاد حفره و فواصل آنها از و عمق حفر‌ه‌های معین ‌کننده جهت خواب موها و طرح کلی کاشت مو است .

شیوه ترکیبی:

چنانچه از هر دو شیوه FIT و FUT برای کاشت مو استفاده شودو نام ایـن تکنیک شیوه ترکیبی خواهد بود. شیوه ترکیبی به صلاحدید پزشک معالج و تمایل بیمار برای کسانی مناسب است که مطابق وسعت ناحیه طاسی و انتظار بیمار انجام یک وهله کاشت مو برای وی ضروری نیست. کاشت مو به شیوه ترکیبی اکثرا به ایـن نحو است که ابتدا با تکنیک FUT نواری پوستی از پشت سر بیمار جدا شده و زیر میکروسکوپ فولیکول‌های موی آن استخراج می‌شود تا برای کاشت آماده شوند. در وهله بعدی از تکنیک FIT استفاده می‌شود و گرافت‌های ضروری را در منطقه‌ای پشت سر بیمار به‌نام Safe Donor Zone و از حدود یک‌سانتی‌متر پایین‌تر و یک‌سانتی‌متر بالاتر از خط بخیه FUT برداشت می‌کنیم پس با استفاده از وسائل ویِژه حفره‌های ریزی در ناحیه طاسی ایجاد کـرده تا گرافت‌های آماده برای پیوند طبق طراحی هنری و علمی در مناطق مذکور کاشته شوند.

لازم است بدانید هر کدام از مراحل گفته شده حاوی جزئیات بسیار مهمی می باشند که مهارت در انجام هر کدام از آنها سبب رسیدن به برترین نتایج کاشت مو می‌شودو برای مثال ممکن است به‌نظـر برسد وهله بستر‌سازی پوست سر و ایجاد حفره‌های پوستی از ارزش چندانی برخوردار نباشد اما دقیقا برعکسو عمق و جهت و زاویه ایجاد ایـن حفره‌ها بسیار ریز و الگوی طراحی و چیدمان ایـن حفره‌ها بر طبق الگوی طبیعی موهاو تعیین‌کننده جهت خواب موها و نمای ظاهری کل موها خواهد بود که در واقع یکـی از مهم‌ترین نکات کاشت مو می باشند .

nayzi-clinic.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک