مشاوره آنلاین روانشناسی به چه صورتی است؟

در این مطلب سعی میکنیم تا شما دوستان را با مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر آشنا سازیم.در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های شخصیتی شما خواهیم پرداخت.

logo مشاوره آنلاین روانشناسی به چه صورتی است؟

آیا از اهمیت مشاوره آنلاین در یافتن فرد ایده ال خود آگاهی دارید؟آیا تا بحال اندیشیده اید در چه زمینه ای به مشاوره و بخصوص مشاوره آنلاین احتیاج دارید؟آیا تا بحال مشاوره خوب گرفته اید؟واقعیت اینست که اکثر افراد نه تنها با خصوصیات شخصیتی خود آشنا نیستند،بلکه نمی دانند به دنبال چه کسی بگردند.آنها بدون دانش و آگاهی بصورت تصادفی در زندگی به جلو می روند به این امید که اتفاقی موفق شوند.هر فرد خصوصیات شخصیتی ثابتی دارد که برای انتخاب کار مناسب، دوست خوب ویا همسر ایده ال باید بر آنها واقف باشد.

دنیای آنلاین برای اکثر افراد مانند یک اقیانوس بزرگ و تا حدی ناشناخته است.بخصوص در مورد ارتباط با جنس مخالف در اینترنت اوضاع می تواند بسیار پیچیده تر شود.ولی این پیچیدگی به این معنی نیست که افراد این پتانسیل بزرگ برای یافتن یار ایده ال خود را رها کنند و از روش های سنتی و قدیمی استفاده کنند.راه حل مشاوره آنلاین روانشناسی است.

در حال حاضر با جستجو در موتور های جستجو با عبارت همسریابی یا سایت همسریابی، با انبوهی از سایت های مختلف مواجه می شویم.با نگاه دقیقتر به یک سایت همسریابی متوجه می شویم همه آن ها کارکرد مشابهی دارند. شما در این سایت ها ثبت نام می کنید و بعد با جستجوی شهر، قد ،وزن ،تحصیلات و… چند کاربر جنس مخالف را پیدا کرده  و بعد از پرداخت حق عضویت پیام می فرستید.بسیار ساده به نظر می رسد ولی آیا در واقع اینقدر ساده است؟؟

رسانه های ایران همسریابی آنلاین را بسیار خطرناک می دانند و مسولین حکومتی آن را بشدت نهی می کنند در حالی که در تمام دنیا از هند و چین تا اروپا و امریکا ،سایت های همسریابی کاملا مورد پذیرش افراد جامعه قرار گرفته است.در واقع بعلت شرایط تاریخی ایران و تهاجم قبایل مختلف طی صد ها سال،ایرانیان بر خلاف ذات طبیعی خود سعی درعدم خطرپذیری و محافظه کاری دارند. مشاوره , مشاوره آنلاین , مشاوره آنلاین روانشناسی , تست روانشناسی , مشاوره آنلاین مچگرام , مشاوره روانشناسی , مشاوره آنلاین , روانشناسی آنلاین

با استفاده از انتخاب و مشاوره آنلاین مچگرام نه تنها در وقت خود صرفه جویی کرده بلکه با آگاهی و شناخت بالا در اقیانوس اینترنت می توانیید گام بر دارید.در وبسایت مچگرام ،شما با انجام یک تست روانشناسی کامل این فرصت را دارید که شناخت کاملی از ابعاد شخصیتی خود پیدا کنید و از بین هزاران عضو، بهترین گزینه را انتخاب کنید.تست روانشناسی مچگرام با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی،بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرارمی دهد.هم اکنون وقت آن رسیده است با شناخت کامل و با مچگرام یار ایده ال خود را پیدا کنید.

در وب سایت مچگرام جهت بررسی ویژگی های شخصیتی شما از آزمون روانشناسی شخصیت پنج عاملی استفاده شده است.این تست روانشناسی آنلاین رایگان بوده و یکی از کاملترین آزمون های استاندارد موجود است و با کیفیت بالا پنج جنبه از ویژگی های شخصیتی شما را تحلیل می کند.این جنبه ها شامل عصبی بودن، برونگرایی، انعطافپذیری، توافق و با وجدان بودن است.فرم کوتاه این آزمون شامل ۶۰ سوال و فرم بلند شامل ۲۴۰ سوال می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک