۱۰ خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

۱۰ خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

در این پست از سایت dreamtheater.ir قصد داریم تا شما سروران را با ۱۰ خانه‌ی گران قیمت در جهان بیشتر آشناکنیم.در ادامه این مطلب به معرفی هر یک از این خانه های بسیار زیبا و اکانات هر یک میپردازیم.

مشاور املاک تهران

خانه جایی هست که قلب ما در آن است . ایده‌ی بیشتر مردم از خانه؛ مکانی نسبتاً بزرگ با حد ‌ مناسب و گرم و دنج و راحت هست ما شما را با ۱۰ خانه‌ی گران قیمت در جهان آشنا می‌کنیم.

 

1399262921 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

sadaf22

مقدمه

خانه جایی هست که قلب ما در آن است . ایده‌ی بیشتر مردم از خانه؛ مکانی نسبتاً بزرگ با حد ‌ مناسب و گرم و دنج و راحت هست که اشخاص با اضافه کردن خاطرات و دل‌بستگی‌های خود؛ آن را تبدیل به “خانه‌” کـرده ‌اند. اما همه‌ی اشخاص جزء اکثریت نیستند. بعضی از اشخاص دوست دارند تا بیشتر کارکـرده و همه پول و زحمت خود را برای تهیه یک خانه‌ی فوق‌العاده صرف کنند. اما ایـن مسکن ها ضروری نیست همواره زیبا و نفس‌گیر باشد اما همواره جلب دقت می‌کند. ایـن خانه‌ها با طراحی دقیق و با جزئیات ساخته می‌شوند. صاحبان ایـن خانه‌ها همواره می‌خواهند خانه‌ای بسازند که هیچ مانندی نداشته باشد. ایـن خانه‌ها گران‌قیمت‌ترین خانه‌های جهان می باشند . ویژگی بنیادی ایـن خانه‌ها؛ بزرگ و فضادار بودن؛ داشتن باغچه‌های بزرگ و وسیع ؛ تزئینات داخلی پیچیده؛ و … است . ترسناک ترین ویژگی ایـن خانه‌ها ایـن هست که اگرچه بسیار بزرگ‌اند؛ اما تعداد کسانی که در آن زندگـی می‌کنند بسیار کم و حدود ۵ نفر می‌باشد. در ایـن جا لیستی از ده خانه‌ی گران‌قیمت جهان آورده شده است .

 

۱۰- قلعه‌ی بران (۱۳۵ میلیون دلار)|Bran Castle

1403431050 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

ایـن قلعه در شرق اروپا واقع شده و با تاریخچه‌ و قدیم ‌ی گوتیک خود؛ حال و هوایی رمزآلود دارد. قلعه‌ی بران در ترانسیلوانیا در رومانی قرار دارد. امروزه ایـن دژ یک اثر تاریخی ملی در رومانی محسوب می‌شود؛ چون گفته شده هست ایـن محل مکان زندگـی کنت دراکولا؛ افسانه‌ی رومانیایی است . ایـن مسکن در قدیم ؛ خانه‌ی خانواده‌های سلطنتی رومانی که مشهور ترین آن‌ها ولاد به میخ‌کِشنده است؛ بوده که بیشتر با نام دراکولا شناخته می‌شود. ایـن محل ۱۳۵ میلیون دلاری دارای ۵۷ اتاق؛ ۱۷ اتاق‌خواب و چندین فضای داخلی زیبا با معماری گوتیک و دکوراسیون قابل دقت است . مالک ایـن خانه؛ آرشیدوک دومینیک در سـال ۲۰۰۷ مسکن را برای فروش گذاشت اما دولت تصمیم گرفت تا با تبدیل کردن ایـن شاهکار به یک موزه؛ از طریق آن درآمد کسب نماید .

 

۹ – آپ داون کورت (۱۳۹ میلیون دلار)|Updown Court

1403431083 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

انگلیس خانه‌ی اکثر خانواده‌های سلطنتی است؛ پس هر فردی می‌تواند انتظار داشته باشد که خانه‌های خارق‌العاده‌ای در ایـن کشور پیدا نماید . آپ داون کورت یک ملک خصوصی هست که در وایـن دلشام؛ ساری در انگلستان قرار دارد. ایـن مسکن عمارتی با سبک کالیفرنیایی هست که دارای ۱۰۳ اتاق؛ سـال ن‌های سینمای خصوصی؛ سـال ن بولینگ؛ ۵۸ هکتار باغ؛ یک زمین جنگلی؛ محوطه‌ی تنیس و اسکواش و چیزهای متنوع دیگـر است . ایـن خانه‌ای هست که هیچ کس در آن کسل نمی‌شود. بهای کلی آن حدود ۱۳۹ میلیون دلار هست و در سـال ۲۰۰۵ گران‌قیمت‌ترین مسکن در جهان بود. ایـن مسکن شبیه به یک مجموعه ویدئو هست و بایستی آن را دید تا به زرق‌وبرق آن اعتقاد پیدا کرد.

 

۸ – ساختمان مانور( ۱۵۰ میلیون دلار )|The Manor

1403431122 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

خانه‌های بزرگ و تجملی در لس‌آنجلس چیز جدیدی نیست و مانور یکـی از بزرگ‌ترین و گران‌ترین ایـن خانه‌ها است . ایـن مسکن با سبک معماری شاتواِسک (chateauesque) ساخته‌شده و دارای ۱۲۳ اتاق‌خواب هست که در اصل برای آرون اسپلینگ؛ ساخته ‌کننده‌ی تلویزیونی ساخته شده بود. مالک فعلی مسکن پترا اکلستون؛ دختر غول مسابقات فرمول ۱؛ برنی اکلستون؛ است . ایـن مسکن که در بسیار از ویدئو‌ها مورد استفاده قرار گرفته شده است؛ مشاور املاک تهران,سایت املاک تهران,سایت املاک تهران,لوکس ترین خانه های جهان,گران قیمت ترین خانه های جهان,رهن,اجاره,اجاره منزل,خرید آپارتمان,خرید خانه ویلاییگران‌ترین مسکن در کشور لس‌آنجلس می‌باشد. ارزش مسکن حدود ۱۵۰ میلیون دلار هست و دارای استخر شنا؛ سـال ن سینما؛ محوطه‌ی تنیس و سـال ن قشنگی است . چنانچه در ایـن مسکن زندگـی بکنید ؛ هیچ‌گاه زحمت بیرون رفتن از آن را به خود نخواهید داد!

 

۷ – پینکل (۱۵۵ میلیون دلار)|pinnacle

1403431146 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

یک مسکن در یک محل مسکونی که تنها بیلیونرها میتوانند آنجا مسکن بخرند. چه کسی نیاز به توضیح بیشتر دربـار ه‌ی آن دارد؟ پینکل؛ خانه‌ای در مونتانا؛ در ایالات متحده هست که مالک آن تیم و ادرا بلیگزست؛ صاحبان کلوب یلواستون می باشند . ایـن خانه؛ با داشتن طبقات گرم؛ شومینه در تمام اتاق‌ها و دست شویی ها؛ استخر داخلی و بیرونی؛ و …؛ آرزوی هر فرد علاقه‌مند به اسکی است . ایـن مسکن که تنها ده اتاق خواب دارد؛ وسیع بوده و عالی طراحی شده است . ارزش ایـن مسکن ۱۵۵ میلیون دلار است .

 

۶ – فرانچوک ویلا (۱۶۱ میلیون دلار)|Franchuk Villa

1403431174 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

همه می‌دانند که لندن شهری گران‌قیمت است . با ایـن حال؛ ایـن شهر گران اهمیت یکـی از گران‌ترین خانه‌ها در جهان می‌باشد. ویلای فرانچوک؛ در خیابان کنسینگتون در لندن قرار دارد. ایـن عمارت با سبک ویکتوریایی؛ وقتی که مدرسه دخترانه بود؛ اما اکنون ؛ یک مسکن شخصی هست که برای فشیوه گذاشته شده است . ایـن مسکن دارای ۶ طبقه با سقف‌های ۶ متری؛ یک سـال ن سینما؛ یک اتاق وحشت؛ یک استخر داخلی؛ سونا … است . ارزش فعلی مسکن ۱۶۱ میلیون دلار برآورد شده است . ایـن یکـی از گران‌قیمت ترین خانه‌هایی هست که در لندن به فشیوه رسیده است .

 

۵ – عمارت هارست (۱۶۵ میلیون دلار)|Hearst Mansion

1403431196 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

مکان ویدئو‌برداری ویدئو پدرخوانده؛ خانه‌ی ماه‌عسل جرج نماید ی و امروزه یک موزه‌ی ملی … نام عمارت هارست با بسیار از خصوصیت‌های شبیه به ایـن ‌ها پیونده خورده است . ایـن مسکن که در شهر بورلی هیلز لس‌آنجلس قرار دارد؛ یک خانه‌ی قصر مثل هست که دارای ۶ اقامتگاه جداگانه؛ ۳ استخر شنا؛ زمین تنیس و دیگـر چیزهایی هست که شما در خانه‌های گران‌قیمت می‌توانید پیدا بکنید . چیزی که عمارت هارست را مفرق می‌سازد ایـن هست که داخلش یک دیسکو دارد! قیمت ایـن مسکن حدود ۱۶۵ میلیون دلار هست که تحت تملک دولت قرار دارد و برای عموم آزاد است .

 

۴ – فِیرفیلد پاند (۱۹۸ میلیون دلار)|Fairfield Pond

1403431221 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

فیرفیلد پاند در همپتون قرار دارد و گران‌قیمت‌ترین مسکن در آمریکا است . مالک ایـن مسکن سرمایه‌گذاری با نام ایرا رنرت هست و ارزش ایـن مسکن ۱۹۸ میلیون دلار برآورد شده است . ایـن مسکن در ساحل قرار داشته و دارای سـال ن بولینگ؛ زمین تنیس و زمین بسکتبال است . ایـن مسکن دارای ۲۹اتاق‌خواب و ۳۹ حمام و دستشویی است . وسعت مسکن ۶۳ هکتار هست و بزرگ‌ترین مجموعه

مسکونی در آمریکا به شمار می‌رود.

 

۳ – پنت هاوس (۲۰۰ میلیون دلار)|Penthouse

1403431258 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

ایـن که یک خانه‌ وسعت زیادی داشته و میلیون‌ها دلار ارزش داشته باشد تقریباً قابل‌درک است؛ اما یکـی از ۳ خانه‌ی گران‌قیمت در جهان تنها یک پنت هاوس است . باور آن سخت است؛ اما ایـن پنت هاوس ارزشمند ۲۰۰ میلیون دلار در مرکز لندن قرار داشته و دارای چشم‌اندازی به پارک هید است .  ایـن خانه‌ی تعبارات ی ؛ دارای پنجره‌های ضد گلوله؛ اتاق وحشت؛ دسترسی به اسپا و اتاق اسکواش؛ وامیزان کمک رسانی شبانه روزی و چشم‌اندازی از لندن هست که مشابه دیگـر ی ندارد. ایـن مسکن گران‌ترین وامیزان آپارتمانی در جهان است .

 

۲ – ویلا لئوپولدا ( ۵۰۶ میلیون دلار )|Villa Leopolda

1403431285 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

کُت دازوق (Cote d’Azur=اسم فرانسوی ایـن ویلا) آرزوی هر فرد فرانسوی هست و فردی در آن بیرون هست که واقعاً دارد در آن زندگـی می‌کند . ویلای لئوپولدا یک عمارت ۲۷ طبقه در ریویرا در فرانسه هست که برای شاه لئوپولد ساخته شده بود اما بعدها توسط ادموند سافرا خریداری شد. برترین خصوصیت ایـن عمارت؛ ساحل خصوصی آن هست که چیزی کمتر از بهشت نیست. جدا از آن؛ عمارت دارای ۱۱ اتاق‌خواب؛ ۱۴ حمام؛ باغ؛ استخر شنا و … است . تصور بکنید که در یک مسکن با یک کتاب و فنجانی قهوه نشسته اید و منظـر ه‌ی زیبای دریا را نگاه می بکنید . ویلای لئوپولدا با قیمت میلیون دلاری خود؛ گران‌قیمت‌ترین مسکن در اروپا است؛ قیمتی که کاملاً شایسته‌ی ایـن قشنگی است .

 

۱ – آنتیلیا (۱ بیلیون دلار)|Antilia

1403431309 10 خانه‌ی گران قیمت در جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

و اکنون گران‌قیمت‌ترین مسکن در جهان – آنتیلیا. ایـن مسکن در کشوری هست که ما را متعجب می‌کند: هند. ایـن ساختمان یک عمارت ۲۷ طبقه در خیابان پدار در بمبئی است . ایـن عمارت محل زندگـی سرمایه‌دار بسیار بزرگ؛ موکش آمبانی است؛ فردی که پنجمین مرد ثروتمند جهان ست . ایـن مسکن دارای هر چیزی هست که شما بتوانید تصور بکنید : ۵ رستوران شخصی؛ سـال ن سینما؛ اتاق جشن؛ باغ؛ ۴ طبقه پارکینگ؛ استادیوم یوگا؛ بـار ؛ کتابخانه؛ محل فرود هلکوپتر؛ …. و لیستی که همچنان ادامه دارد. ایـن مسکن با قیمت ۱ میلیارد دلار؛ گران‌قیمت ترین و تنها مسکن میلیارد دلاری در جهان می‌باشد. با در نظـر گرفتن خدمه ۶۰۰ نفری ایـن خانه؛ مجموع کسانی که در ایـن مسکن زندگـی می‌کنند ۶۰۵ نفر است! برای ایـن که خانواده آمبانی تنها از پنج عضو تشکیل شده است!

ادامه مطلب…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
سوپروب close
خرید بک لینک